פינוי שוכר – איך מתמודדים עם השיט הזה

המאמר באדיבות ניר אביבי

דיירים שלא רוצים להתפנות הם לא דבר חדש, זה היה, הווה ויהיה. אגב, בדרך כלל זה לא מרשעות, אלא ממש ממצוקה. יוקר המחייה בארץ ותנאי החיים של אותו אדם גרמו לו להגיע לשפל כלכלי שבאמת אין לו איך לשלם את שכר הדירה. ברוב המקרים הוא מרגיש גרוע הרבה יותר מכם. 

אבל כמובן שאתם לא צריכים להשלים עם המציאות הזו. אתם יכולים לעזור לאותו שוכר למצוא עבודה ולהשתקם כלכלית בחיים, אולם הוא כמובן צריך לשלם לכם עבור אותם חודשים.

העניין הוא שזה לא כזה פשוט להוציא שוכר מבית כפי שזה נראה. אולי אתם חושבים מה זאת אומרת? הוא לא משלם, למה שיהיה בדירה שלי? אבל המציאות היא שאנשים נשארים לפעמים גם שנים בלי לשלם בגלל הקושי החוקי והבירוקרטי להוציא אותם משם.

אז איך מתמודדים עם שוכר שלא רוצה להתפנות? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

פינוי שוכר:

הרבה אנשים שנתקלים בדייר שלא רוצה להתפנות, מתקשרים למשטרה, אולם מהר מאוד הם יבינו שהמשטרה היא לא הגוף שיעזור להם להוציא את השוכר הסרבן בכוח בגלל שכל עוד שאין להם צו משפטי לעשות את זה, הם לא יעבדו אצלכם כדי להוציא את אותו דייר.

הדרך היחידה והאפקטיבית ביותר לעשות את זה היא על ידי פנייה למערכת המשפטית שתוציא צו פינוי לאותו דייר ואז כן, אז המשטרה תוכל בהחלט לעזור לכם. 

איך עושים את זה? אנחנו ממליצים לפנות לעורך דין לפינוי מושכר שמתעסק ומתמחה בסרבני תשלום בדיורים כדי שיעזור לכם להגיש את התביעה ולקבל צו פינוי בהקדם האפשרי.

עליכם לזכור שכל חודש שהדייר נמצא זה עוד כסף שאתם מפסידים. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»