מה זה בעצם טבעת אירוסין יוקרתית

הגיע הרגע בו הנך מחליט למסד את הקשר הזוגי עם בת זוגתך האהובה, ואתה חושב על הרגע בו תציע לה להינשא לך ולחיות יחד לכל החיים. הצעות נישואין הן תמיד דבר מרגש ומיוחד, כל אחד אוהב להשקיע בהצעה על פי ההעדפה האישית שלו ובת זוגו. יש כאלו שיעדיפו לבצע את ההצעה באופן אינטימי ושקט רק של שניהם יחד, ויש כאלו שדווקא ירצו שכל החברים הקרובים והמשפחה יהיו נוכחים ברגע המרגש הזה.

בין אם הנך מעדיף הצעת נישואין רומנטית ואינטימית או אחת מושקעת וגדולה, חשוב לא להתפשר על בחירת הטבעת אותה תציג לבת זוג הנרגשת. כדי לבחור טבעת אירוסין יוקרתית ומושקעת שזוגתך תזכה לענוד על אצבעה לכל החיים, מומלץ שתכיר את המושגים החיוניים בתחום היהלומים וטבעות הנישואין.

איכות היהלום

רוב טבעות האירוסין מאופיינות ביהלום מרכזי וגדול המשובץ במרכז הטבעת, כך שזהו חומר הגלם המרכזי בו כדאי להתמקד כשבוחרים טבעת אירוסין יוקרתית. איכות היהלום נקבעת על פי כמה מדדים מחמירים של מעבדת היהלומים הגדולה ביותר בעולם, ונקראת GIA. בין מדדים אלו נבדקת גם רמת הצלילות של היהלום, ככל שהוא נקי וצלול יותר, כך מדובר על יהלום מאיכות גבוהה יותר.

משקל הטבעת

נהוג לאפיין את משקל היהלום על פי יחידת משקל הנקראת קראט. ככל שהקראט גדול יותר, כך מדובר על אבן יהלום יוקרתית יותר בעלת משקל גדול יותר. כדאי לקחת בחשבון כי יהלום בעל קראט גדול יותר הינו כבד יותר, ולכן יש לקחת בחשבון את נוחות המשקל של האבן על גבי הטבעת שבת הזוג תענוד.

המתכת ממנה עשויה הטבעת

למרות שהיהלום הוא המרכזי ביותר בטבעת אירוסין, כדאי לא לשכוח גגם את גוף הטבעת עצמה ומאיזו מתכת היא עשויה. לרוב ניתן למצוא טבעות אירוסין העשויות מזהב, אך יש כאלו שגם ניתן למצוא ממתכת כסף לנשים שאוהבות במיוחד את סוג המתכת והתכשיטים האלו.

שיבוצי היהלומים

נוסף על שיבוץ היהלום המרכזי בטבעת האירוסין, ניתן להתאים גם שיבוצי יהלומים נוספים מסביב לו כך שיעניקו לטבעת מראה הרבה יותר מיוחד ויוקרתי.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»