החזר מס למי שהפסיק לעבוד

על פי תקנות המס הקיימות שכירים אשר הפסיקו לעבוד לאורך שנת המס יכולים להגיש בקשה לקבלת החזר מס ולקבל את הכסף שמגיע להם בהעברה בנקאית ישירות לחשבון בנק עד 120 ימים מיום הגשת הבקשה. התהליך של החזר מס למי שהפסיק לעבוד פשוט למדי אם נותנים לרואה חשבון לעשות את זה.

רק צריך למלא את טופס 135 ולצרף את הטפסים הרלוונטיים אשר נוגעים לפעילות של השכיר לאורך שנת המס. לאחר מכן רואה החשבון יוכל להגיש את הבקשה בצירוף הטפסים לרשויות המס, וכל שיישאר לכם לעשות זה פשוט להמתין עד שתוכלו לקבל את הכסף שמגיע לכם בסופו של דבר.

תקבלו את מה שמגיע לכם בקלות

אם אתם רוצים לבחור בדרך הפשוטה לקבל את הכסף שמגיע לכם דרך רשויות המס, אתם רק צריכים לבחור בשירות אונליין שיאפשר לכם להגיש את הבקשה בליווי של רואה חשבון ובתשלום נמוך של 245 ש״ח בלבד. זה ישתלם לכם ללא ספק בכלל וזה יחסוך לכם זמן יקר.

הסיבה העיקרית בגינה נמליץ לכם שלא לנסות להגיש את הבקשה בעצמכם היא שאתם עלולים לשגות בדרך שבה אתם עושים זאת, וכתוצאה מכך לעכב את כל התהליך ולבסוף אף לגלות שאתם לא מגיעים את החזר המס שמגיע לכם. קבלת החזר מס למי שהפסיק לעבוד לא צריך להיות קשה אם עושים את ז בסיוע מקצועי של רואה חשבון.

 מגישים את הבקשה אונליין

אתם מצדכם לא צריכים לצאת מהבית בכלל כדי להגיש את הבקשה. רואה החשבון ימלא עבורכם את טופס 135 וייתן לכם לחתום עליו עם חתימה אלקטרונית דרך המחשב. זה יאפשר לכם להפוך את כל התהליך של הגשת הבקשה להרבה יותר מהיר ופשוט.

 

המידע באדיבות אתר החזר מס Moneyback

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»