שמיכות סרוגות שתינוקות אוהבים במיוחד

שמיכות הם מסוג הפריטים שכל הזמן יש בהם צורך כשיש תינוק קטן בבית.

שמיכות סרוגות לתינוקות 

עבור תינוק רוכשים שמיכה שמתאימה לשינה בעריסה או במיטה ושמיכה עבור הטיול היומי בעגלה. חשוב שתהיה זו שמיכה איכותית ובטיב מעולה.

ההמלצה היא לרכוש שמיכות סרוגות בגודל מטר על מטר שמתאימות מאד לעגלה ולעריסה ותמיד חשוב שתהיה עוד אחת כזו בתיק. השמיכות הללו ארוגות מחוטים שהם מאה אחוז כותנה ולכן המגע שלהן על גופו של התינוק. אלו הן שמיכות אידאליות עבור התינוקות כיוון שהעור שלהם הוא עדין ורגיש ובמיוחד בחודשים הראשונים של חייהם.

נשים רבות שקיבלו מארזי מתנה לאמהות שכללו שמיכה מיוחדת זו, שמחו מאד לפתוח את האריזה ואפשר לראות לאורך השנה הראשונה לגדילתו של הבייבי שהשמיכה מלווה אותם במקומות רבים, כולל הארנבי שמיכי שמרגע הלידה הוא צמוד לתינוק שאוהב אותו מאד ותמיד דואג שהוא יהיה לידו ביום וגם בלילה.

מתנה מוצלחת לכל יולדת 

שמיכות סרוגות לתינוקות היא אופציה מצוינת לרכוש כמתנה לכל יולדת, פריט זה הוא אף פעם אינו מיותר ואפשר לרכוש אותו בשישה צבעים יפהפיים שמתאימים לבנים, לבנות וכמובן גם למשפחות עם תאומים ועם שלישיות שהרחיבו את המשפחה.

אפשר לרכוש כמה מוצרים ולהניח אותם בסל ייעודי ופונקציונלי שיישאר לפרק זמן רב נוסף, כמו חמסה לעגלה, מזרן להחלפת חיתולים בעת השהייה מחוץ לבית, מגבת ועוד.

גם ביגוד זו אופציה נפלאה להגיש ליולדת הנרגשת, על פי עונת השנה אוברולים בעלי רוכסן דו כיווני לחורף או לקיץ, בגדי גוף קלילים וקצרים לקיץ או וואנזי לתינוקות ארוכים ומחחמים לעונה החורפית. כדאי להוסיף גרביים שתמיד יש בהם צורך ולא אחת אחד מהם הולך לאיבוד בדרך, או במכונת הכיסה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»