השתלות שיער

השתלות שיער

לא יהיה זה סוד לומר כי השתלות שיער מעסיקות את מיטב האנושות בעולם, במיוחד את הגברים. גבר שהחברה האזרחית מעבירה לו רשמים שהוא צריך השתלת שיער סובל בדרך כלל משני סוגי מחסור, ולעתים משניהם יחדיו: או שיש קרחת במרכז הפריזורה, כזו שנראית כמו כיפה בצבע גוף, או שיש נסיגה של קו המצח עד כדי מפרצי ענק מימין ומשלאל למרכז הראש. אצל גברים עם מצב-שיער מוחלש במיוחד, 2 הבעיות קיימות, תוך איום של לפחות אחד המפרצים בקו המצח להתנגש עם הקרחת האחורית ולמעשה ליצור רצף תעלתי (מלשון "תעלה") ללא שיער. באמצעות השתלות שיער ניתן להקדים תרופה למכה ולהחזיר לעצמכם שיער בריא בראש בריא.

תכנון מדויק של ההשתלה על מנת להסב נפח שיער מלא

במכון ההשתלות, ישורטט קו ההשתלה עם כלי סימון שחור מיוחד המאפשר למטפל שלכם לדעת היכן להטמיע את השתלים. לאחר הסימון תוכלו להביט בתמונת הנפשה שתנבא כיצד תיראו לאחר הטיפול. לאחר שתתנו את הסכמתכם לכך, תוכלו להיכנס לחדר הטיפולים ולהתחיל בהשתלה עצמה.

סדר הפעולות בהשתלת שיער

השתלות שיער נעשות בהרדמה מלאה. לאחר שהיא ניתנת לכם, המטפלים יבחנו את הסימונים שעל ראשיכם ויטמיעו את השתלים כמתוכנן. לאחר גמר ההטמעה, הקרקפת שלכם תיחבש על ידי צוות סיעוד של מומחים לנושא זה ותקבלו מספר ימי התאוששות במכון ולאחר מכן בבית המלון. בתום תקופת ההתאוששות תוכלו לעבור טיפול בונוס נוסף, הפעם בלייזר, ללא ניתוח, לחיזוק הזקיקים שהושתלו וגם של אלה הקיימים.

השיער הבריא יחזור להיות חלק מהגוף שלכם

מה זה שיער בריא ובמה הוא מובחן משיער לא בריא. כפי ששמתם לב, שיערות בכל מקום שהוא לא הקודקוד של הראש שלכם, החל מהלחיים והלסת (שפם וזקן) ועד הידיים והרגליים, הן שיערות קשיחות, שכל אחת מהן גורמת לכאב כאשר תולשים אותה. כשהייתם ילדים ואפילו מבוגרים צעירים בני 20, ככה היה גם בראש שלכם. אי שמירה על הבריאות, אי תזונה נכונה, בעיות טריקולוגיות (משחקים בשיער בעקבות לחץ נפשי למשל) וכד' מחלישים את השיער והופכים אותו להיות קל לתלישה. זה פותח פתח לפורענות הנשירה והיווצרות הקרחות. שיער בריא הוא השיער העבה והקשה לתלישה שהיה לכם פעם. עם השתלות שיער ניתן להחזיר שוב מצב זה.

השתלות בטורקיה – הטובות ביותר

השתלות שיער בטורקיה הן פשוט הטיפול הפלסטי הטוב ביותר שתקבלו בתחום הטריקולוגי. ההשתלות נעשות על ידי רבי אומן שהם גם רופאי השתלה מקצועיים. באמצעות השתלות שיער בטורקיה תוכלו להבטיח לעצמכם שוב את קו השיער המלא שנהניתם ממנו בעבר הן בקדמת המצח והן בפריזורה. אם אתם מעוניינים להחזיר לעצמכם את השיער מימי הגילים הצעירים, בואו לממש את ההשתלה שלכם בטורקיה ולזכות שוב במראה-ראש מנצח. השתלות שיער בטורקיה פותחות לכם שוב פתח לגידול מלא של השיער שלכם!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»