השתלות שיער

השתלות שיער

השתלות שיער

לא יהיה זה סוד לומר כי השתלות שיער מעסיקות את מיטב האנושות בעולם, במיוחד את הגברים. גבר שהחברה האזרחית מעבירה לו רשמים שהוא צריך השתלת שיער סובל בדרך כלל משני סוגי מחסור, ולעתים משניהם יחדיו: או שיש קרחת במרכז הפריזורה, כזו שנראית כמו כיפה בצבע גוף, או שיש נסיגה של קו המצח עד כדי מפרצי ענק מימין ומשלאל למרכז הראש. אצל גברים עם מצב-שיער מוחלש במיוחד, 2 הבעיות קיימות, תוך איום של לפחות אחד המפרצים בקו המצח להתנגש עם הקרחת האחורית ולמעשה ליצור רצף תעלתי (מלשון "תעלה") ללא שיער. באמצעות השתלות שיער ניתן להקדים תרופה למכה ולהחזיר לעצמכם שיער בריא בראש בריא.

תכנון מדויק של ההשתלה על מנת להסב נפח שיער מלא

במכון ההשתלות, ישורטט קו ההשתלה עם כלי סימון שחור מיוחד המאפשר למטפל שלכם לדעת היכן להטמיע את השתלים. לאחר הסימון תוכלו להביט בתמונת הנפשה שתנבא כיצד תיראו לאחר הטיפול. לאחר שתתנו את הסכמתכם לכך, תוכלו להיכנס לחדר הטיפולים ולהתחיל בהשתלה עצמה.

סדר הפעולות בהשתלת שיער

השתלות שיער נעשות בהרדמה מלאה. לאחר שהיא ניתנת לכם, המטפלים יבחנו את הסימונים שעל ראשיכם ויטמיעו את השתלים כמתוכנן. לאחר גמר ההטמעה, הקרקפת שלכם תיחבש על ידי צוות סיעוד של מומחים לנושא זה ותקבלו מספר ימי התאוששות במכון ולאחר מכן בבית המלון. בתום תקופת ההתאוששות תוכלו לעבור טיפול בונוס נוסף, הפעם בלייזר, ללא ניתוח, לחיזוק הזקיקים שהושתלו וגם של אלה הקיימים.

השיער הבריא יחזור להיות חלק מהגוף שלכם

מה זה שיער בריא ובמה הוא מובחן משיער לא בריא. כפי ששמתם לב, שיערות בכל מקום שהוא לא הקודקוד של הראש שלכם, החל מהלחיים והלסת (שפם וזקן) ועד הידיים והרגליים, הן שיערות קשיחות, שכל אחת מהן גורמת לכאב כאשר תולשים אותה. כשהייתם ילדים ואפילו מבוגרים צעירים בני 20, ככה היה גם בראש שלכם. אי שמירה על הבריאות, אי תזונה נכונה, בעיות טריקולוגיות (משחקים בשיער בעקבות לחץ נפשי למשל) וכד' מחלישים את השיער והופכים אותו להיות קל לתלישה. זה פותח פתח לפורענות הנשירה והיווצרות הקרחות. שיער בריא הוא השיער העבה והקשה לתלישה שהיה לכם פעם. עם השתלות שיער ניתן להחזיר שוב מצב זה.

השתלות בטורקיה – הטובות ביותר

השתלות שיער בטורקיה הן פשוט הטיפול הפלסטי הטוב ביותר שתקבלו בתחום הטריקולוגי. ההשתלות נעשות על ידי רבי אומן שהם גם רופאי השתלה מקצועיים. באמצעות השתלות שיער בטורקיה תוכלו להבטיח לעצמכם שוב את קו השיער המלא שנהניתם ממנו בעבר הן בקדמת המצח והן בפריזורה. אם אתם מעוניינים להחזיר לעצמכם את השיער מימי הגילים הצעירים, בואו לממש את ההשתלה שלכם בטורקיה ולזכות שוב במראה-ראש מנצח. השתלות שיער בטורקיה פותחות לכם שוב פתח לגידול מלא של השיער שלכם!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

רמקולים

בחירת רמקולים יכולה להיות חיונית מאוד לאיכות הסאונד ולאופן שבו תיהנו ממוסיקה, סרטים וקבצי שמע שונים. בין אם אתם זקוקים לרמקולים למחשב או למערכת הקולנוע הביתית שלכם חשוב מאוד לבחור את הרמקול בצורה נכונה ובהתאם לפרמטרים שונים שכדאי לבחון. התאמת

קרא עוד»
לימודים
משה יצחקוב

שיעורים פרטיים ברשת – האם הם תחליפים לילדים בבידוד

אחד מהדברים שהקורונה הכניסה לחיים שלנו הוא עניין הלימודים הרשת. זה נכון שגם לפני פרוץ המגיפה היה קיים המושג של לימודים מקוונים, אך הוא לא היה נפוץ כל כך כמו עכשיו. גם לאחר שפתחו מחדש את בתי הספר והלימודים חזרו

קרא עוד»
ליווי פרוייקט שיפוץ
בית וגינה
משה יצחקוב

ליווי פרויקט שיפוץ – מתי נצטרך את זה?

שיפוץ בתים הוא עניין שבשגרה. ניתן לשפץ בית קיים, לרוב ישן. בנוסף יש בתים שאנשים רוכשים אותם, הורסים ולאחר מכן משפצים. במאמר זה נכתוב על נושא ליווי פרויקט שיפוץ ומתי נצטרך את זה? מתי נצטרך שיפוץ? מידי כמה שנים אנשים

קרא עוד»