5 טיפים לבחירת הפסיכולוג האידיאלי בשבילכם

אם אתם מחפשים את הפסיכולוג האידיאלי בשבילכם, דעו שקיים אחד כזה. פסיכולוג מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב המטפל בסוגים שונים של בעיות. כאן נכתוב על 5 טיפים לבחירת הפסיכולוג האידיאלי בשבילכם.

  • פנו למרכז טיפול ואבחון פסיכולוגי מוביל, המעניק טיפול פרטני הן לילדים, הן לבני נוער וגם מבוגרים. קיים גם טיפול פרטני וגם טיפול קבוצתי, על פי מה שאתם מעדיפים.
  • אם אינכם מעוניינים בטיפול פסיכולוגי לאורך זמן, במכון זה יציעו לכם גם טיפול קצר, את זאת קובע הפסיכולוג המטפל, בהתאם לצרכיהם של המטופלים.
  • בתחום הנ"ל שקיפות מלאה הינה הכרח. כאן אין מה להסתיר, הכל מתבצע בשקיפות ובשיתוף פעולה מלא עם המטופל. במכון זה תינתן גם האפשרות לעבור אבחון הן פסיכולוגי והן פסיכודידקטי.
  • בנוסף, קיימות גם הרצאות וסדנאות, הן למטפלים, הן להורים, אנשים העוסקים בתחום החינוך וההוראה, ולכל מי שרוצה לרכוש ידע, באמצעותו הוא יקבל כלים רבים, הקשורים להתמחותו של מכון זה.
  • פנו למכון פסיכולוגי שמתמחה במגוון בעיות והפרעות פסיכולוגיות, הכל תחת קורת גג אחת, למשל: חרדות חברתיות, חרדות מבחינות, יכולת לשלוט בכעסים, טיפול בפוביות, הפרעת פאניקה, חוסר יכולת לקבל החלטות, ובכלל כלים להתמודדות עם החיים ועם משברים.

שיטת CBT

במכון מטפלים באמצעות שיטת ה CBT. בו למנהל המקום ניסיון רב מאוד, במיוחד בכל הקשור לילדים.

מנהל המכון פיתח בעצמו שיטת טיפול ייחודית, שיטה זו משלבת בין CBT לבין אלמנטים אחרים, מה שמכונה גיימיפיקציה. כך גם ניתן לשכנע ילדים להגיע לטיפול, הוא מותאם על פי גילאים, והילדים ייהנו ממנו מאוד.

לא להזניח ולדחות

בכל מקרה בו אתם סובלים מבעיות פסיכולוגיות, אל תדחו את הטיפול, ככל שתגיעו מוקדם יותר למכון, כך הסיכויים להבריא, הינם גבוהים יותר. 

אולי יעניין אותך גם טיפול פסיכולוגי לילדים בחיפה

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»