סדנת זילוף עוגות – לא לקונדיטורים בלבד

כשאנחנו מסתכלים על לוח סדנאות בישול, אפייה או סדנאות אחרות שקשורות להכנת מנות כאלה ואחרות, הרבה פעמים יש לנו תחושה שמדובר בסדנאות שמיועדות לאנשי מקצוע. סדנאות שמיועדות להתמחויות מיוחדות עבור אנשי מקצוע שעדיין לא למדו את התחום או למדו ורוצים לקבל כלים והכשרות נוספים.

אך זה לא מדויק, שכן הרבה מאוד מהסדנאות שמוצעות לקהל הרחב (ראו סדנאות האפייה לנערות ונערים של לייזה תובל), לא מיועדות לאנשי מקצוע בהכרח אלא הן מיועדות לכל אחד מאיתנו, לכל מי שרוצה ללמוד את הנושא בשביל שהוא יוכל ליישם אותו אצלו במטבח. כך למשל, סדנת זילוף עוגות.

מאחר ורבים מאיתנו נוהגים לאפות עוגות, בין אם זה לאירועים מיוחדים ובין אם זה באופן שבועי, לצורך אירוח או על מנת שתהיה עוגה בבית, הרי שאנחנו צריכים ללמוד דברים מסוימים, ספציפיים בשביל שנוכל לאפות עוגות מסוגים שונים, עוגות ברמות איכותיות. אחד הדברים שאנחנו צריכים ללמוד זה כל הנושא של זילוף עוגות, על מנת לקשט אותן בצורות מיוחדות, באופן מרשים, צבעוני או רגיל. זילוף זה אחד הדרכים לקשט עוגות יום הולדת למשל, לכן כל מי שרוצה להכין עוגה לילדים שלו, קרובי משפחה או חברים, חייב לדעת איך עושים את זה.

כיצד בוחרים סדנה לזילוף עוגות?

ראשית, אנחנו צריכים לבחון מה בדיוק לומדים בסדנה או בקורס זילוף עוגות, מה בדיוק היא כוללת ועד כמה הנושאים שמלמדים בה, יכולים לעזור לנו.

שנית, אנחנו צריכים לבחון מי הם האנשים שמעבירים את הסדנה. מן הסתם, מדובר בבן אדם שבא מהתחום, הוא לא חייב להיות קונדיטור מפורסם בהכרח, אבל כן חשוב שהוא יהיה מישהו שנוכל לסמוך עליו שידע להעביר לנו את הדברים הנכונים.

שלישית, אנחנו צריכים לברר מה בדיוק אנחנו מקבלים בסדנה, איפה היא נערכת, באילו תנאים וכדומה. חשוב לבדוק, למשל, כמה אנשים אמורים להשתתף בסדנה. אנחנו לא נרצה ליטול חלק בסדנה עם עוד מספר רב של אנשים, בצורה כזו לא נוכל ללמוד באמת איך לעשות את הדברים. לכן חשוב להקפיד גם על הפרטים האלה, למרות שהם לא קשורים ישירות לדברים שלומדים במהלך הסדנה.

> מארגנים אירוע? בדקו כמה עולה אמן חושים לאירועים?

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»