הרוויחו זמן יקר בטיסה פרטית

עבודה תוך כדי טיסה, יכולה להיות הזדמנות מצוינת לעשות דברים ולהיות פרודוקטיביים באוויר. בין אם אתם משתתפים בפגישה, עובדים על אסטרטגיות עסקיות או סתם צריכים זמן הרחק מהסחות דעת, הנסיעה במטוס פרטי היא מהירה ויעילה וחוסכת זמן יקר.

הרוויחו זמן יקר בטיסה פרטית

אנשים טסים באופן פרטי ממגוון סיבות ומטרות. אחת הסיבות העיקריות היא למטרות עסקיות, ומכאן מדוע המונח תעופה עסקית, משמש לעתים קרובות עם תעופה פרטית. תעופה עסקית, משפיעה בשורה התחתונה על היעילות ועל ההתייעלות של איש העסקים המצוי.

בין אם זה כדי לשפר את יעילות העבודה שלכם, להימנע מהסחות דעת של נוסעים אחרים, או אולי סתם כדי להדהים את הלקוחות שלכם, טיסה עם שירות מטוס פרטי תבטיח שתישארו פרודוקטיביים מההתחלה ועד סוף הטיסה.

הגעה מהירה ליעד בטיסה פרטית

טיסה פרטית גם מבטיחה שתגיעו ליעדכם בצורה מהירה ויעילה יותר, מה שמאפשר לכם יותר זמן לפגישות לקוחות, בדיקות אתר או עניינים עסקיים חשובים אחרים עם ההגעה.

פרטיות בטיסה פרטית

למרות שבעלי חברות הם נוסעים תכופים במטוס פרטי, אינכם צריכים להיות בעל עסק כדי לשכור מטוס פרטי. מטוסים פרטיים של חברת כאן באוויר הם אטרקציה פופולרית גם בקרב אנשים שמעריכים מאוד את הפרטיות שלהם.

ההבדל בין טיסה פרטית לטיסה מסחרית

כשאתם טסים בחברת תעופה מסחרית, כולם בשורה שלכם יכולים לשמוע את כל מה שאתם אומרים אחד לשני. אם אתם מנסים לנהל עסקים או לדבר על עניינים אישיים, אנשים אחרים השומעים את השיחה שלכם, יכולים להיות מאוד פולשניים.

יתרה מכך, נוסעים אחרים עלולים להיות רועשים או סוערים, מה שמקשה על ביצוע משימה עסקית חשובה או על ישיבה ושינה רגועה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»