סטייליסטית לגבר המודרני

סטייליסטית לגבר

כאשר מסתכלים על גברים ניתן בקלות לשים לב שיש גברים שהם נראים תמיד טוב. יש בהם משהו מטופח תמיד. הבגדים מחמיאים להם. הבגדים נראים עליהם טוב. נראה שהבגדים מתאימים עליהם הם נראים תמיד מטופחים. הם תמיד נראים ממש מעוצבים. משהו בהם מיוחד יותר מעוצב יותר אז מה הסוד של הגברים האלה?

 

למה יש גברים שנראים טוב יותר מגברים אחרים?

למה יש גברים אשר נראים יותר טוב מגברים אחרים? הרבה פעמים הסיבה לכך שהגברים האלה נראים טוב היא העובדה שהם פנו לשירות של סטייליסטית לגבר המודרני איך סטייליסטית לגבר המודרני
יכולה לתרום למראה של גבר? האם גם גברים צריכים שירותים של סטייליסטית?

 

בניגוד לאמונות הרווחות והדעות הקדומות.

 

כאשר שואלים אדם ברחוב מי ישכור שירותים של סטייליסטית? רוב האנשים יחשבו כי שירותים של סטייליסטית הם שירות עבור נשים בלבד. אבל למען האמת כאשר שואלים סטייליסטיות מגלים כי ממש לא רק נשים לוקחות שירות של סטייליסטית יותר ויותר גברים לוקחים שירות של סטייליסטית עבור סטיילינג לגבר.

 

טיפוח לגבר המודרני

 

היום הגבר המודרני רוצה להיות מטופח, רוצה להיות מעוצב, חשוב לו גם להראות טוב. חשוב לו ללבוש בגדים שמתאימים לו . גבר מודרני רוצה להיות מעודכן ללבוש בגדים שמתאימים לתדמית שלו , להיראות טוב ומטופח.

 

לא רק לעשירון העליון

 

יש אנשים שחושבים שרק מנכ"לים פונים לסטייליסטית. שרק בכירים פונים לייעוץ של סטייליסטית שזה פינוק של העשירון העליון , אבל היום זה ממש לא נכון. אנשים מכל רמות ההכנסה פונים לסטייליסטיות
כדי לקבל יעוץ לגבי לבוש ומיתוג עצמי נשים וגם גברים מבקשים  מהסטייליסטיות ייעוץ לגבי הלבוש שלהם . גברים עם כל סוגי המקצועות פונים לסטייליסטיות ניתן לקבל יעוץ סטייל במחיר שווה לכל כיס.

 

גברים מעל מקצוע

לא רק מנהלים מקבלים ייעוץ סטייליסטית אישית מקצועית היום אלא גברים בכל סוגי המקצועות  ורמות ההכנסה סטייליסטית תעבור עם גבר על הבגדים שלו, היא תמיין את הבגדים ותיצור איתו בעזרת הבגדים המתאימים מלתחה מתאימה ומחמיאה. היא יכולה להצטרף אליו למסע של  קניות של בגדים כדי לקנות איתו בגדים שיחמיאו לו בצורה הטובה ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
דניאל זריהן

מאוורר תעשייתי – יתרונות וחסרונות

באזורי תעשייה שונים, התקנת מאווררים תעשייתיים איכותיים היא בלתי נמנעת עבור יזם מצליח. מאווררים ידועים כמביאים לתנאי העבודה הטובים ביותר על ידי ויסות זרימת האוויר.

קרא עוד»