מיהרת ונתפסת על נהיגה במהירות מופרזת? אוי…

המאמר באדיבות עו"ד תעבורה אליאס סיילס

במידה ותוpxים אותך בכביש על נהיגה במהירות מופרזת עליך להבין כי מדובר בעבירה בעייתית אשר תגרור אחריה נקודות תעבורה. צבירה של כמות גדולה של נקודות כאלה עלולה להביא עמה השלכות קבועות שבוודאי תהיה מעוניין להימנע מהן. בכל אופן, כאשר המצב אינו חמור, הנקודות הללו צפויות להיעלם לאחר שנתיים.

קנס ונקודות תעבורה במצבים מסוימים

בייחוד עבור אנשים שנתפסים על נהיגה במהירות מופרזת ולא בפעם הראשונה, יש צורך לדאוג לא רק מקנס אלא גם מצבירה של נקודות תעבורה. נקודות כאלה עלולות לסכן את השהות שלכם על הכביש וזאת אם תצברו יותר מידי ובפרק זמן של שנתיים למשל. לאור זאת עליכם לוודא כי אתם פועלים בצורה אחראית ועושים כל שניתן על מנת להבטיח שלא תנהגו במהירות מופרזת.

ההשלכות יכולות להיות מאוד חמורות

אף על פי שרבים חושבים כי נהיגה במהירות מופרזת זוהי עבירה שולית, דעו לכם כי כאשר העבירה מתרחשת שוב ושוב, העונשים יכולים להפוך להיות מאוד חמורים ולהגיע עד כדי שלילה של הרישיון. לאור זאת יהיה רצוי מבחינתכם לפעול בשיקול דעת ולוודא כי אתם יודעים בדיוק מה לעשות כדי להימנע ממצבים מעין אלה.

לימדו לנהוג בצורה אחראית על הכביש

לבסוף נזכיר לכם כי כל עוד אתם חושבים לעלות על הכביש, יהיה מומלץ לכל אחד מכם לחשוב היטב כיצד הוא יוכל להפוך את הנהיגה לבטוחה ואחראית ככל האפשר. אל תחשבו יותר על נהיגה במהירות גבוהה מידי או בשכרות וזאת אם יש לכם עניין לשמור על עצמכם ועל הסובבים אתכם. ללא ספק מדובר בהתנהגות שיכולה להיות בעלת השלכות רבות משמעות על החיים שלכם ושל אחרים ואל לכם לשכוח זאת.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»