קורס קיץ נוער

יתרונות כל כך רבים יש ללימודי משחק ותיאטרון. קורס קיץ נוער יכול לתת להם בדיור את אותן היתרונות שאנחנו כל כך רוצים להשיג בשבילם. אז איך עושים את זה ולמה לימודי משחק עדיין חשובים להתפתחות הילד והנוער?

קורס קיץ נוער 

תיאטרון ומשחק, עוזר לנו לראות נקודת מבט שונה מזו שלנו. על ידי לימודי משחק לנוער, מוצגות לנו אנושיות, פסיכולוגיה, מוטיבציות, סכסוכים ופתרון לבעיות שיכולות לצוץ במהלך החיים. 

אנחנו כקהל, זוכים לחזות במסלול של אנשים אחרים מלבדנו. כאומנים, אנו מכניסים את עצמנו למצבים רגשיים ואינטלקטואליים שאולי לא יתעוררו בחיים האישיים שלנו. התיאטרון מקדם אותנו לתת כוח לאמת, לקחת סיכונים ולעודד קולות חדשים ומגוונים בתוכנו.

חשיבות לימודי תיאטרון 

התיאטרון, מזכיר לנו שאנחנו לא לבד בעולם. לא רק שאנחנו חולקים מרחב וחוויה עם האומנים המופיעים איתנו, אנחנו גם חולקים את החוויה עם הקהל. לסרטים ולטלוויזיה אין את אותה אינטימיות או תחושת השתתפות. 

שיתוף חוויה עם שחקנים חיים וחברי קהל חי, הוא לא רק בעל ערך, הוא הכרחי לחיבור אנושי גם של ילדים וגם של מבוגרים יותר.

קורס קיץ לנוער – מה תקבלו בו? 

התיאטרון בקורס הקיץ של בימת הנוער, הוא מיידי, מתפתח ותמיד שונה. למרות שהתסריט עשוי להיות זהה בכל ערב, הביצוע הוא ייחודי לכשעצמו, בכל פעם שהוא קורה. אין שתי הופעות זהות. בדרך זו, לכל המעורבים תהיה חוויה מובחנת וייחודית שלעולם לא ניתן יהיה לשחזר.

תיאטרון חי, עוזר לקדם שיח חברתי, דיאלוג ושינוי חברתי פוטנציאלי. תיאטרון הוא תופעה תרבותית, הדורשת מהחברה לבחון את עצמה במראה. אנחנו יכולים ללמוד ממנה על בעיות חברתיות ולנסות למצוא להן פתרונות שתמיד יתרמו לנו להמשך החיים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»