מאגר מרצים בהתנדבות – יש חיה כזו?

לימודי אנגלית לאנשים עסוקים

לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו תרים אחר מרצים מומלצים. לעיתים זה עבור כנס או אסיפה, ופעמים עבור פעילות או כל אירוע אחר. תמיד חשוב לנו לאתר מרצה מוצלח שיוכל למלא את הזמן עם תוכן מעשיר ועם ידע מקצועי. אמנם במרבית המקרים עומד לרשותנו תקציב מיוחד לצורך העניין הזה. אבל לא תמיד זה כך. יש מקרים לא מעטים בהם אנחנו מעוניינים לקת תוכן למפגש או לאירוע, ואין לנו את התקציב עבור מרצה. מה עושים במקרה כזה?

מאגר מרצים מתנדבים

כדאי להכיר את האופציה של מאגר מרצים מתנדבים. מדובר על מאגר מגוון של מרצים שונים אשר יכולים לספק את מבוקשכם בלי לגבות תשלום בכלל. ואם אתם חוששים שמרצה מתנדב יהיה מרצה משעמם או שדבריו לא מקצועיים, בואו וקראו מה יכול לעמוד מאחורי ההחלטה של מרצה לבוא לתת הרצאות ללא תשלום.

  • חשיפה – יש מרצים שיש להם מה למכור. בין אם אלו ספרים, מוצרים, אביזרים או כל פריט אחר שעולה בסופו של דבר כסף. הם מעוניינים שהציבור יכיר אותם ואת האיכות שיש להם למכור. ושווה להם לבוא להשמיע את דעתם ללא תשלום כדי שהציבור יכיר אותם, ובבוא העת גם ישלמו על המוצרים שלהם. למעשה ניתן להגדיר את ההרצאה ההתנדבותית הזו כהזדמנות פרסומית עבור המרצה. זה נהנה וזה נהנה – מה טוב מזה?
  • שליחות – יש מרצים שיש להם ידע בתחומים בעלי חשיבות ומשמעות לציבור. אך משום מה אין מספיק תועה לעניין הזה. מרצה כזה עשוי להיות חדור תחושת שליחות. והוא יכול לרצות להתנדב כדי להביא את המסרים החשובים לתודעת הציבור. האידיאל עומד מאחורי ההתנדבות.
  • רצון לתת – יש מרצים שאת מרבית ההרצאות שלהם הם מעבירים בתשלום. אבל מעבר לכך יש להם גם רצון לתת מעצמם ללא תמורה. הללו יגדירו לעצמם באיזו תדירות הם מעוניינים לתת הרצאה ללא תשלום עבור הרצאות לנשים או לגברים, בתחום העסקי ועוד.
  • רכישת ניסיון – בכל תחום יש לרכוש ניסיון לפני שמתחילים לעבוד בפועל. שלב רכישת הניסיון הוא משוכה רצינית ותובענית ביותר. הרצאות בהתנדבות מקנות למרצה המתחיל ניסיון.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מה זה PETG?

מדפסות תלת ממדיות כיום, תומכות לרוב בביצוע של מודלים על בסיס כל מיני חומרים פלסטיים. אם נתקלתם במילה PETG ורציתם לדעת מה זה PETG, אז קודם כל מדובר בחומר נפוץ להדפסות תלת ממדיות. אם אתם רוצים לדעת קצת יותר מזה,

קרא עוד»

אי מטבח – יתרונות וחסרונות

אם אתם בונים בית חדש או משפצים את הבית הקיים שלכם, אחד האזורים שכל אדם משקיע רבות בעיצוב שלו הוא כמובן המטבח הביתי. ישנם לא מעט רעיונות לעיצוב מטבח ביתי כאשר לכל אדם יש את האפשרות לבחור את האופן שבו

קרא עוד»

מזותרפיה אצל קוסמטיקאית – תביאי את היופי שבך לידי ביטוי

נשים שרוצות להיראות בשיאן תמיד צריכות לחשוב על מראה עור הפנים שלהן והטיפוח שלו. שילוב בין מזותרפיה אצל קוסמטיקאית לבין הקפדה על אורח חיים בריא זה המפתח לעור קורן שנראה במיטבו בכל יום. במהלך טיפול מזותרפיה מבצעים ניקוי ראשוני של

קרא עוד»