מה זה אומר דיור תומך בבית אבות?

בתי אבות הם מקום לאנשים עם מחלה או מוגבלות הזקוקים לטיפול מסביב לשעון. הם מאוישים בדרך כלל באחיות ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות. החזרה לקהילה היא חלק חשוב מחיי חיים מספקים. בתי אבות מספקים טיפול לרבים שאינם יכולים לדאוג לעצמם, ולכן חשוב שתהיה להם תמיכה מאחרים.

בתי אבות הם חלק הכרחי מהחברה שלנו ומספקים טיפול לאנשים הזקוקים לכך. הם מספקים מקום למי שלא יכול לטפל בעצמו וזקוקים לסיוע. הצוות בבתי אבות אלה מקבל לעתים קרובות שכר נמוך, עמוס יתר על המידה ומתוח דק. תמיכה בבתי אבות פירושה לעזור להם במשאבי אנוש, כספים, ציוד וכל דבר אחר שהם עשויים להזדקק להם כדי להמשיך בעבודתם.

דיור תומך בבית אבות הוא סוג של טיפול תומך המעניק לאדם אפשרות לחיות באופן עצמאי בסביבה ביתית. הוא גם מספק להם את שירותי התמיכה והמשאבים הדרושים להם כדי לשמור על עצמאותם. בית המגורים הוא בדרך כלל בבעלות האדם או של ארגון ללא מטרות רווח. האדם משלם שכר דירה, וכסף זה יכול לשמש לתשלום עבור השירותים התומכים שהם צריכים, כגון עוזרי בריאות ביתיים, מנהלי תיקים ושירותים אחרים.

מה זה דיור תומך?

דיור תומך הוא גישה חדשה לטיפול במבוגרים מזדקנים המשלבת חיים עצמאיים עם שירותים במקום, כגון משק בית וארוחות, למי שזקוק להם.הרעיון הוא שאנשים יכולים לחיות בסביבה שדומה יותר לבית שלהם ועדיין תהיה להם גישה לשירותים שהם עשויים להזדקק להם.

דיור תומך בבית אבות מציע את הטוב משני העולמות: עצמאות של מגורים במרחב משלו תוך גישה לשירותים תומכים בעת הצורך. חלק מבתי האבות מתחילים להציע דיור לקשישים שעדיין לא מוכנים לחיות באופן עצמאי.

הרעיון הוא שהקשישים הללו יוכלו לגור בבית אבות עם שירותים תומכים למשך תקופה, ולאחר מכן לעבור לדירות משלהם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»