רמקולים שקועי קיר – פינוק נסתר

מה זה רמקולים שקועים? איך זה עובד? למה זה כל כך טוב? איך בוחרים רמקולים שקועי קיר? כל התשובות במאמר שלפניכם.

אז מה זה? רמקולים שקועי קיר כשמם כן הם, רמקולים שקועים בתוך הקיר, בדרך כלל בתוך חור – נישה של גבס. המטרה היא פשוטה, בכדי להסוות את הפריטים המיותרים לכאורה שלא מוסיפים לעיצוב של הבית.

העיצוב המודרני השתלט עלינו והעיצוב הנקי הפך להיות אופנתי מאוד. אחת הדוגמאות לסגנון החדשני של עיצוב נקי ככל האפשר הם רמקולים שקועי קיר . הרמקולים מותקנים בתקרת גבס נמוכה או בתוך קיר והם מעניקים לבית מראה רגוע הרבה יותר.

בדרך כלל התקנת רמקולים שקועי קיר יתבצעו במהלך שיפוץ של החדר / הדירה. קשה מאוד וכמעט בלתי אפשרי להתקין מערכת רמקולים שקועי קיר בקירות בנויים, לכן אם אתם לפני שיפוץ או בנייה, כדאי לכם לקחת זאת בחשבון.

כמה רמקולים צריך

בכל מקרה, חדר ודירה צריך לבדוק לפי המאפיינים שלו. לא ניתן לקבוע בצורה חד משמעית את כמות הרמקולים שתצטרכו לחדרים שלכם, אך ניתן לאמוד ולומר שבכדי שתקבלו עוצמת שמע איכותית וטובה תצטרכו להתקין רמקול על כל 6 מ"ר.

אך כאמור, לא ניתן לקבוע זאת בבירור וכדאי לבדוק זאת על פי השטח בבית, פיזור הרמקולים ועוד. ישנם גם סוגי מערכות ורמקולים שעוצמת השמע שלהם נמוכה מידי, במקרים אלו תצטרכו לשים רמקול על כל 4 מ"ר.

כמו כן, אם תרכשו רמקולים חזקים יותר, כנראה שיספיק לכם אחד לכל 8 מ"ר.

חשוב להגדיר את מטרת הקנייה. אם אתם רוכשים את הרמקולים לעסק שלכם, תצטרכו כמות גדולה יותר של רמקולים ביחס לבית שהוא מקום שקט יותר.

>למידע נוסף והזמנות בקרו באתר > https://www.sharonr.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»