פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הוא מושג שאנו שומעים לא מעט בהקשר של איזון ופעילות תקינה של מערכת העיכול, כמו גם בהקשר של תוספי תזונה חיוניים עבור הגוף שלנו. כיום יש תוספים כאלה ואחרים המתאימים לילדים, בני נוער, מבוגרים וקשישים וחשוב לבחור את הוויטמינים הנכונים והמתאימים מכל. אבל כיצד בוחרים פרוביוטיקה ומה צריך לדעת על תוסף התזונה הזה? כל הפרטים בהמשך. 

מה זה פרויביוטיקה?

פרוביוטיקה היא שם כללי להכנסת חיידקים ידידותיים לגוף. המטרה לגייס חיידקים עבור תפקוד נכון יותר של הגוף ועבור השפעות חיוביות של החיידקים על פעילות כזאת או אחרת שקורית בגוף שלנו. למעשה, מדובר בהכנסת חיידקים שקיימים בגוף כמו לקטובצילים וחיידקי ביפידוס אשר משפיעים על מערכת העיכול ומספקים איזון ועבודה חיונית של מערכת העיכול, בעוד שהחיידקים מגנים על הגוף ומשפרים תפקודים כאלה ואחרים. 

כיצד תסייע הפרוביוטיקה לגוף שלנו? 

קפסולות שמכילות את החיידקים, יוגורט או אבקה שמכילות אותם- יספקו תוסף תזונה הכרחי וחשוב נגד פלישת חיידקים מזיקים לגוף. התוסף יספק הגנה וחיזוק של המערכת החיסונית, ייצר חומצות שומן מזינות, יעודד יצירת ויטמינים חיוביים בגוף, יחזק את מערכות החיסון של המעי, יספק הגנה מפני וירוסים ופטריות ועוד. 

פרוביוטיקה מכילה מיקרואורגניזמים חיים שיש להם יכולות טובות וחיוביות המשפיעות לטובה על רכיבים תזונתיים בגוף, מערכת העיכול כמו גם הגנה על מערכת החיסון והשפעה על יעילות של תרופות. 

בחירת תוספי תזונה מתאימים

כיום יש אינספור מותגים של תוספי תזונה ומוצרים שמכילים פרוביוטיקה החל מיוגורטים עד קפסולות ואבקות. כדי לבחור מוצר טוב שימו לב לאיכות, להתאמה לגיל של המשתמש, לאישור של משרד הבריאות ובחרו אריזה חסכונית. עבור ילדים תוכלו למצוא תוספים מיוחדים המכילים חיידקים פרוביוטיים עם סיבים תזונתיים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»