ניקוב חורים – התהליך שהמציא את עצמו מחדש

שנים רבות מוכר המנהג של ניקוב חורים באוזניים. אך בדומה לפעולות רבות אחרות שמבצעים אותן לאורך דורות, יש חידושים והתפתחויות בתחום. כך שלא דומה פעולת ניקוב שבוצעה לפני עשר או עשרים שנה, לניקוב חורים באוזניים שמבצעים כיום. זו השיטה לניקוב, אלו העגילים וההבנות העכשוויות בעניין הפעולה. אז אם אתם זוכרים חוויה לא נעימה של ניקוב האוזן, אם נראה לכם שמדובר על סיוט וכאב שקשה להתמודד אתו – בואו והכירו את התהליך שהמציא את עצמו מחדש. כי ניקוב חורים באוזניים יכול להיות נעים וקל יותר.

שיטת הניקוב

יש מגוון שיטות ניקוב. יש אקדחים מיוחדים שנועצים באוזניים את העגילים בלחיצה מהירה ומדויקת, ויש אופציה של ניקוב האוזן בעגיל עצמו. כיום ההמלצה היא לבצע את הניקוב בעגיל היפו אלרגני מתאים שנועד בדיוק עבור מטרה זו. באמצעות מכשיר לניקוב חורים באתר ואלורו, ניתן לבצע את החור באוזניים ביעילות רבה ובלי לחשוש מסיכונים. אמנם כאשר מבצעים את הניקוב עלולים לחוש כאב קל, אבל מדובר על כאב עדין שמסתיים רגע לאחר סיום הפעולה. הכאב החד חולף עד מהרה, אך בימים שלאחר הניקוב באוזניים חשים בכאב חלש. הכאב הזה הולך ונחלש עם הזמן עד שהוא חולף כלא היה בכלל.

שמירה על סטריליזציה

בעת ביצוע הניקוב באוזן יש להקפיד עד מאוד על סטריליזציה. וזה אומר שיש לחטא היטב את העגילים, את הידיים וכל פריט שעשוי לגעת באוזניים בעת ביצוע החור. שמירה על סטריליזציה מונעת זיהומים וחדירה של חיידקים לאוזנו של המטופל. יש כיום מודעות רבה לעניין וכל מי שמבצע חורים באוזניים מקפיד על הכללים הללו וכך מונעים תקלות ובעיות בגין ניקוב חורים באוזניים.

לבחור שיטה עכשווית ומומלצת

כדי להיות בטוחים שאתם מנקבים את האוזניים בצורה בטוחה ויעילה, חשוב מאוד לבחור שיטה עכשווית ומומלצת לביצוע הפעולה. יש שיטות שונות, מגוון חנויות ולקוחות שמבצעים את הפעולה הזו. יש לוודא כי אתם בוחרים שיטה נכונה ומומלצת שתבטיח לכם ניקוב מהיר, יעיל ולא כואב. כמו כן יש לטפל באוזניים כראוי ולהישמע להנחיות.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»