מספיק לשתוף כל היום כלים בעסק. כוסות חד פעמיות הן הפתרון

המשאב הכי יקר של עסקים וגם של אנשים הוא הזמן. המשמעות היא שאנחנו חייבים בעסק להתרכז תמיד בתחומי הליבה שלנו, ואנחנו חייבים לשים לב שכל הארגון מכוון בדיוק על פי אותה היא הסתכלות. זה אומר שכאשר אנחנו בוחנים פעילויות שונות שקורות אצלנו בעסק, אנחנו מסתכלים האם יש להם תרומה ייחודית ואם אין תרומה ייחודית מספיק אנחנו חייבים למצוא פתרון אחר לאותה פעולה.
כוסות חד פעמיות – הפתרון של העסק
אחד הנושאים שמבזבזים עליו הרבה זמן מיותר, הוא שטיפת הכלים כל יום בעסק. הזמן שמבוזבז על שטיפת כלים, הינו רב ביותר ומצטבר לשעות ארוכות בחודש. חשוב לזכור כי שטיפת הכלים אצלנו בעסק אינה מוקפדת כפי שאנחנו נוהגים בבתים שלנו. זה אומר שהרבה מאוד פעמים הכלים שנשטפו, לא נשטפו באופן מספק ולכן עובד אשר לוקח לידיו כלי כזה, יאלץ לשטוף אותו שוב ולבזבז זמן נוסף.
פתרון הגייני – כוסות חד פעמיות חוסך לעסק כסף
כוסות חד פעמיות הן הפתרון הנכון לכל עסק ומעשה חוסכות שעות ארוכות של עבודת שטיפה מיותרת שמבזבזת זמן יקר מאוד של עובדים . בנוסף כוסות חד פעמיות נותנות גם פתרון של הסתכלות הגיינית, אשר כיום הינה יותר ויותר במרכז תשומת הלב לאור התפרצות של מחלות ומגפות. לאור מגפת הקורונה למדנו שחשוב מאוד לשים מסכות על מנת להימנע ממחלות ומהדבקה, וכך גם אין ספק שכוסות וכלים חד פעמיים תורמים רבות לעסק במניעת הדבקה גם במקרים פשוטים כמו הצטננות, שפעות וכדומה.
זה כמובן חוסך הרבה מאוד ימי מחלה ואנחנו רואים שרכישה כל כך פשוטה וזולה כמו כוסות חד פעמיות מהווה יתרון.
לרכישה ומידע נוסף כנסו לאתר https://www.rollmarket.co.il/
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»