מה שרציתם לדעת על השוני בין אבני החן היקרות

במאמר זה נדבר על אבני חן ועל השוני הקיים בין אבני החן השונות.מוזמנים לקבל מידע על מה שמעניין אתכם.

מהן אבני חן?

אבני חן הן משהו שכל אדם אוהב לקבל. הם בעלי ערך רב ומאוד מבוקשים. ניתן לשבץ אותם בדרכים שונות וניתן ליצור מהם תכשיטים מרהיבים ביופיים. ישנם סוגים רבים של אבני חן. יש יהלומים, אודם, פנינים, אזמרגד ועוד.

האם כל אבני החן זהות?

כל אבן חן שונה מרעותה. הדרך הטובה ביותר להבין את השוני של אבני החן השונות, היא להסתכל על הסוגים השונים של אבני החן הקיימות. ישנם סוגים רבים של אבני חן שניתן למצוא בצבעים, צורות וגדלים שונים. לחלק ניכר מהאבני חן יש תכונה פיזית טובה מאוד בעוד שלאחרות יש תכונה גרועה מסוימת.

במה אבני חן שונות זו מזו?

אבני חן לתכשיטים שונות זו מזו לא רק במראה, אלא גם בתכונות הפיזיקליות שלהן. לדוגמה, יהלומים ופנינים הם שני אבני חן יקרות, אך התכונות הפיזיות שלהן שונות בתכלית. לאבני חן כמו יהלומים ופנינים יש ברק גבוה, יופי ועמידות אבל יש להן גם מחיר נמוך. מצד שני, לאבני חן כמו ספיר ואבני רובי יש ברק בינוני, יופי ועמידות אבל יש להן גם מחיר גבוה יותר.

אילו אבני חן הן היקרות ביותר?

אבני החן הפופולריות והנפוצות ביותר בעולם הן יהלומים, רובי, אבני ספיר, פנינים. הם נקראים גם אבני חן. יהלומים הם האבנים הטבעיות הקשות בעולם. יהלומים שימשו במשך מאות שנים ככלי חיתוך ולתכשיטים. רובי דומים ליהלומים אך קטנים מהם בערך של רבע משקל קראט. ספיר דומים מאוד ליהלומים אך גדולים מהם במשקל של כחצי קראט. ניתן לסווג פנינים בהתאם לצבעם וגודלם.

יהלום הוא אבן החן היקרה והמכובדת ביותר. זהו גם אחד החומרים הקשים בטבע. הוא התגלה לראשונה בהודו, שם הוא שימש במשך מאות שנים ככלי או אבן נוי. היהלום שימש במשך אלפי שנים לחיתוך אבני חן ותכשיטים. הוא משמש גם היום לחיתוך יהלומים כי הוא גם החומר החזק ביותר בעולם. יהלומים נוצרים כאשר אטומי פחמן מתפצלים לחתיכות קטנות יותר, המכונות "פחמנים". אטומי פחמן קשורים בדרך כלל יחד ליצירת אטום פחמן בודד.

יהלום הוא לא רק חומר אלא גם סמל ליופי ואלגנטיות. יהלומים ידועים גם בשם "נסיך אבני החן" מכיוון שהם היו סמל לכוח ולמלוכה במשך אלפי שנים. הם שימשו בתכשיטים, ציורים, פסלים, אדריכלות ואפילו רפואה.

> קבלו מידע היכן להשיג אבני חן לשיבוץ

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»