כל החסרונות של חנות וירטואלית קוד סגור

כאשר אנחנו מקימים חנות וירטואלית, אנחנו צריכים לחשוב על כל התהליך, קרי, אנחנו צריכים לחשוב על השלב של הפיתוח והתכנון, שלב הבנייה, על השלבים הבאים בהם החנות כבר באוויר ופועלת, וכיצד אנחנו נרצה לנהל ולתפעל אותה. 

לשם כך, אנחנו צריכים כמובן לבחור חברה מקצועית שתוכל לספק לנו את האתר הטוב ביותר מבחינתנו. למשל, אנחנו יכולים לבחור את חברת אגאי שמתמחה בפיתוח חנויות וירטואליות עבור עסקים בסדרי גודל שונים. מעבר לכך, אנחנו צריכים להחליט איך בדיוק אנחנו רוצים להקים את החנות שלנו, וההחלטה הראשונה שלנו צריכה להיות, האם מדובר בחנות בקוד סגור או פתוח. 

למידע נוסף.

אז מה בעצם מומלץ?

ההמלצה שלנו כבר עכשיו, היא להקים חנות בקוד פתוח ולא בקוד סגור. לשם כך אנחנו נציג את החסרונות של חנות וירטואלית בקוד סגור, חסרונות שלא נמצא במערכות קוד פתוח, ולכן הן הרבה יותר מומלצות עבורנו. אנו מזמינים אתכם להעיף מבט על החנות הוירטואלית של אגאי.

החיסרון הבולט של חנות וירטואלית קוד סגור הוא, מדובר במערכת שרק המפתחים והמתכננים יכולים לפתח ולשנות אותו. כלומר, אם אנחנו מקימים חנות כזו ומחליטים לא לעבוד יותר עם החברה או שהחברה מתפרק מסיבה כזו או אחרת, אנחנו בבעיה. לכן תמיד עדיף לעבוד עם מערכת קוד פתוח שגם מי שלא התעסק עם החנות שלנו, ידע כיצד להמשיך את תהליך העבודה על החנות, במידה ויידרש לכך. 

חסרון אחר בולט הוא, חנות וירטואלית בקוד סגור מונעת מאיתנו אפשרות להכניס פ'יצרים שונים, חדשים שיכולים לעזור לנו. אם ניקח את הדוגמא ההפוכה, אם יש לנו נניח חנות וירטואלית במערכת וורדפרס, אנחנו יכולים ליהנות משלל אפשרויות של טמפלטים לעיצוב, אנחנו יכולים ליהנות משלל רעיונות וכלים של מתכנתים שונים, אשר מוצעים באתר של וורדפרס להתקנה, בין אם בחינם או בתשלום. 

בחנות וירטואלית בקוד סגור, אנחנו לא יכולים ליהנות מכל זה אלא רק ממה שהמפתחים שלנו יכולים לייצר עבורנו. 

חסרון אחר, מערכת קוד סגור מחייבת אבטחה מאוד חזקה, על פניו נדמה שהיא יותר חזקה ממערכת קוד פתוח אך זה לא בהכרח כך, מאחר ואנחנו יודעים שקל לפרוץ אתרים עם קוד פתוח, לכאורה, אז מערכת האבטחה שלהם הרבה יותר חזקה מאלה של מערכת קוד סגור.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»