עליית מחירים: מוצרי החשמל שמחיריהם עתידים לעלות בעקבות הקורונה

אין ספק שהקורונה העניקה מכה הגונה של שינוי וערעור לכלכלה כולה. גם ענף מוצרי החשמל חווה שינויים דרסטיים בגין הנגיף הקטלני הזה. ויש לכך כמה הסברים. ראשית זה המוגבלות והקושי בכוח אדם. בכל מדינות העולם נכנסים אנשים לבידוד, אולמות ייצור נסגרים לסירוגין, צוותים מושבתים וכן הלאה. דבר שגורם לירידה בתפוקה כמו גם לחסרים במלאי. בנוסף חשוב להבין כי הקושי לשנע מוצרים בגין הקורונה הוא גם סעיף משמעותי, שכן הירידה בכמות הטיסות, ההגבלות בנמלים וההגבלות הרבות בהחלט משפיעות על ענפי היבוא והיצוא של מוצרי החשמל.

עלייה בלתי צפויה בביקוש

נוסיף לכך את העובדה שנוצרו שינויים דרסטיים בביקוש לעומת מה שהיה מוכר בעבר. יש מוצרים שלא היה להם ביקוש, ולפתע, בגין הנגיף המשתולל רבים הם המבקשים לרכוש את המוצר. לדוגמה, מזגנים עם טכנולוגיית טיהור אוויר, מחשבים לעבודה מהבית, מצלמות אבטחה, תנורים בשל הצורך להגביר פעילות של הכנת אוכל ביתי ועוד כהנה וכהנה. אין ספק שהשינוי הזה עלול לגרום לקושי של היצרנים והמשווקים לעמוד בביקוש הקיים.

לקנות בזמן לפני עליית המחירים

כבר זמן מה שמדברים על עליית המחירים, המשווקים מפרסמים על כך ומזהירים את הציבור כי היא צפויה להגיע. מה יהיה ההיקף של העלייה, במה זה יתבטא ואילו מוצרי חשמל יהיו יקרים יותר? את זה עדיין קשה לקבוע, למידע נוסף כנסו לאתר מחסני חשמל. כי נגיף הקורונה לימד אותנו לא מעט דברים, אחד המסרים הנוקבים הוא חוסר הוודאות שהוא הטיל על העולם. במיוחד על הנושא של צרכנות, קניות וקבלת החלטות בעניין זה. היות שכך כדאי לגשש מעט, ואם אתם רוצים לרכוש מוצר חשמלי – יכול להיות שנכון לא לדחות את זה, אלא לנצל את המצב המוכר ואת המחירים הנוכחיים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»