נעלי נוחות לנשים – מה חשוב לבדוק כשמודדים בחנות?

הסיטואציה של בחירת נעל בחנות שבהמשך  מתגלה כלא נוחה – היא סיטואציה שמוכרת להרבה נשים.  כאם שאלתם את עצמכם: כאשר באים לקנות נעליים נוחות לנשים – מה חשוב לבדוק כשמודדים בחנות, הרי שיש כמה דברים שתוכלו להקפיד עליהם.

מה זו נעל נוחות 

בנעלי נוחות אחד המאפיינים הבולטים הוא הסוליה. הסוליה בנעל כזו צריכה להיות חזקה אך מנגד קלת משקל – כך הנעל לא גורמת לעומס על הרגל. נעליים כאלה הן למשל נעליים אורטופדיות לצוות רפואי ולאחיות.

אלמנט נוסף הוא החומרים מהם עשויות הרפידות. חומרים גמישים אשר מתאימים את עצמם למבנה כף הרגך הם החומרים שתמצאו בנעלי נוחות אמיתיות. בנוסף, רפידות של נעלי נוחות מכילות חומרים שהם אנטי בקטריאליים ולכן גם אם הולכים עם הנעל שעות ארוכות ביום חם לא הסיכוי להיווצרות של פטריות הוא נמוך יחסית. 

טיפים פרקטיים

הטיפ הראשון  – אם יש ספק אז אין ספק. אם הנעל בעת המדידה בחנות היא לא נוחה, אז הנעל לא מתאימה לכף הרגל שלכם. 

הטיפ השני – מתי מודדים? מומלץ למדוד נעליים לא בתחילת היום אלא יותר במהלך היום לכיוון שעות הצהריים וצפונה. זאת משום שכאשר אנחנו מתעוררים בבוקר כף הרגל שלנו היא בשיא הנפיחות שלה.

הטיפ השלישי – תפרים. במידה ובתוך הנעל עצמה ישנם תפרים שהם בולטים הרי שזה מעיד על כך שלא מדובר בנעל שהיא מספיק איכותית.

הטיפ הרביעי – אצל חלק מאיתנו כפות הרגליים לא שוות באורכן ולכן יש למדוד נעלים בהתאם למידת כף הרגל הארוכה יותר. שימו לב שכף הרגל הקצרה יותר לא "שוחה" בנעל. 

הטיפ החמישי – במידה ויש לנו בכף הרגל יבלת או פצע כלשהו , יש לדחות את מועד המדידה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»