מאוורר תקרה – מושלם לעונת מעבר!

הזמן המסוגל ביותר בשנה להצטננות זה כנראה עונת המעבר. שינויי הקור והחום לא עושים טוב להרבה אנשים שמצטננים בתקופה הזו.

חלק מהעניין נובע מכך שבמקומות מסוימים המזגנים מתחילים כבר לפעול בעוצמה. לחלק מהאנשים זה בסדר, אבל אחרים סובלים מקור עד שהם מצטננים בגלל זהם לא הביאו סוודר. 

אז אם אתם חשים שלפעמים קר לכם ולפעמים חם לכם ואתם לא רוצים להדליק מזגן, יש פתרון אחר והוא יכול למזג לכם את החדר לא פחות. מאוורר תקרה איכותי הוא הפתרון למיזוג הטוב ביותר לעונת המעבר.

המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מאוורר תקרה

מאווררי תקרה נחשבים אולי למוצר ישן, יש שיאמרו פרימיטיבי, אולם היעילות שלו, בפרט בתקופות כאלו היא 100%.

אנשים רבים לא רוצים להדליק מזגן בתקופה הזו משום שמגזן הוא מתכון להתקררות בתקופה כזו שמזג האוויר כל כך מתעתע. יום אחד חם, שותים הרבה מים ולמחרת מעונן ורוחות ערות נושבות. 

במקום זאת, ניתן להשתמש במאוורר תקרה שהיתרון הגדול שלו הוא כמובן פיזור של הרוח בצורה אחידה בכל רחבי החדר. כך אתם לא מרגישים זרם אוויר שמגיע אליכם לפנים או לכל אזור אחר בגוף, אלא פשוט חדר מאוורר.

כל מאוורר ולאו דווקא מאוורר תקרה משתמש בטמפרטורה הקיימת ויוצר משב רוח. בגלל שבדרך כלל בתקופה הזו הטמפרטורה טובה ומזג האוויר נעים מאוד, גם האוורור של החדר יהיה מושלם.

היתרון הנוסף שיש בסוג המיזוג הזה זה החסכון בחשמל שהוא ללא ספק משמעותי אם אתם מדליקים מזגן 24 שעות ביממה. אתם יכולים בהחלט לעבור את התקופה הזו עם המאוורר שתלוי על התקרה, אחר כך, כשיתחמם יותר תוכלו להפעיל את המזגן בטמפרטורה שתשאיר אתכם בריאים. 

פרטים נוספים באתר של לואו קוסט חשמל

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»