מאוורר תקרה – מושלם לעונת מעבר!

מאוורר תקרה

הזמן המסוגל ביותר בשנה להצטננות זה כנראה עונת המעבר. שינויי הקור והחום לא עושים טוב להרבה אנשים שמצטננים בתקופה הזו.

חלק מהעניין נובע מכך שבמקומות מסוימים המזגנים מתחילים כבר לפעול בעוצמה. לחלק מהאנשים זה בסדר, אבל אחרים סובלים מקור עד שהם מצטננים בגלל זהם לא הביאו סוודר. 

אז אם אתם חשים שלפעמים קר לכם ולפעמים חם לכם ואתם לא רוצים להדליק מזגן, יש פתרון אחר והוא יכול למזג לכם את החדר לא פחות. מאוורר תקרה איכותי הוא הפתרון למיזוג הטוב ביותר לעונת המעבר.

המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מאוורר תקרה

מאווררי תקרה נחשבים אולי למוצר ישן, יש שיאמרו פרימיטיבי, אולם היעילות שלו, בפרט בתקופות כאלו היא 100%.

אנשים רבים לא רוצים להדליק מזגן בתקופה הזו משום שמגזן הוא מתכון להתקררות בתקופה כזו שמזג האוויר כל כך מתעתע. יום אחד חם, שותים הרבה מים ולמחרת מעונן ורוחות ערות נושבות. 

במקום זאת, ניתן להשתמש במאוורר תקרה שהיתרון הגדול שלו הוא כמובן פיזור של הרוח בצורה אחידה בכל רחבי החדר. כך אתם לא מרגישים זרם אוויר שמגיע אליכם לפנים או לכל אזור אחר בגוף, אלא פשוט חדר מאוורר.

כל מאוורר ולאו דווקא מאוורר תקרה משתמש בטמפרטורה הקיימת ויוצר משב רוח. בגלל שבדרך כלל בתקופה הזו הטמפרטורה טובה ומזג האוויר נעים מאוד, גם האוורור של החדר יהיה מושלם.

היתרון הנוסף שיש בסוג המיזוג הזה זה החסכון בחשמל שהוא ללא ספק משמעותי אם אתם מדליקים מזגן 24 שעות ביממה. אתם יכולים בהחלט לעבור את התקופה הזו עם המאוורר שתלוי על התקרה, אחר כך, כשיתחמם יותר תוכלו להפעיל את המזגן בטמפרטורה שתשאיר אתכם בריאים. 

פרטים נוספים באתר של לואו קוסט חשמל

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

תביעה לפיצויים מגרמניה
Blog
משה יצחקוב

איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה? מדריך מקוצר

ככל שעובר הזמן, עם השנים שמשכיחות את הכאב, גם ניצולי השואה מתמעטים והולכים. כידוע ניצולי השואה זכאים לקצבאות שונות הן מהממשלה הגרמנית והן ממשרד האוצר הישראלי. רבים מהניצולים אינם מנצלים את זכאותם זו מכיוון שאינם רוצים להכניס את עצמם ל'כאב

קרא עוד»
סכיני שף עם חריטה
Blog
משה יצחקוב

סכיני שף עם חריטה – צריך לדעת למי לפנות

מעוניינים לרכוש סכיני שף עם חריטה וזאת כדי להפתיע אדם קרוב או לחדש את כלי המטבח שלכם ולהפוך את העבודה במטבח להרבה יותר נוחה וחלקה מבחינתכם? כל שתצטרכו לעשות זה לוודא כי אתם פונים אל חנות אשר נחשבת למומחית בתחום

קרא עוד»
קורקינט חשמלי בזול
Blog
משה יצחקוב

קורקינט חשמלי בזול – קונים במקום הנכון

לא רוצים לשלם מחיר מופרז על קורקינט חשמלי? אם אתם רוצים לקנות קורקינט חשמלי בזול, עליכם להתחיל בכך שתבדקו היטב את האפשרויות הקיימות לרכישה בחנויות המובילות. זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות ובתוך זמן קצר כדי לברר טוב יותר את

קרא עוד»