מהו חוק הפונדקאות בישראל?

תהליך פונדקאות הוא תהליך בו אישה נושאת ברחמה ולד שאינו שלה עבור מישהו אחר. על פי החוק הקיים במדינת ישראל על האם הפונדקאית ובני הזוג השוכרים את שירותיה לעשות הסכם בכתב ההסכם כולל סעיפים הקשורים לנושא התשלומים וכל פיצוי על סבל, אובדן זמן או אובדן עבודה הנגרמים בעקבות ההיריון. ההסכם המסודר עובר לוועדה מיוחדת אותה מינה שר הבריאות ובה יושבים שבעה חברים המגיעים להכרעה בנושא.

הכל על חוק הפונדקאות

לצערנו זוגות רבים אינם יכולים להביא ילדים לעולם הן בשל בעיות בריאותיות והן בשל היותם זוגות חד מיניים. אין ספק שילדים הם חלומם של כל זוג ולכן ישנן מספר דרכים שעוזרות להגשים חלום זה. אחת הדרכים המוכרות ביותר היא פונדקאות. כלומר, בהסכם מסודר בני זוג יכולים לשלם לאישה להיות הנשאית של העובר שלהם וללדת אותו עבורם.

כיום החוק במדינת ישראל מאפשר רק לזוג הורים שהינם גבר ואישה או לאישה שאינה נשואה להתחיל תהליך פונדקאות ולכן זוגות חד מיניים נתקלים בבעיה ואין באפשרותם להתחיל במדינה את התהליך עליו הם חולמים. על מנת להתגבר על הקושי הזה ישנן חברות רבות שעוזרות להתחיל תהליך פונדקאות בחו"ל. 

פונדקאות בישראל

חוק הפונדקאות בישראל הינו חוק אשר שם לעצמו מטרה לאפשר גם לזוגות ללא ילדים להגשים את החלום ולהפוך להורים. על מנת להתחיל את התהליך על ההורים לעמוד במספר קריטריונים אותם הגדירה המדינה. רק עמידה בקריטריונים הללו תאפשר לכם לעמוד לפני הועדה ולקבל את האישור לו אתם מייחלים. אך חשוב לזכור כי אי עמידה בתנאים אינה אומרת שחלומכם נגנז, כיום ניתן להיעזר בשירותיהן של חברות העוסקות בתחום על מנת להתחיל תהליך פונדקאות בחו"ל וכך להצליח להיות הורים למרות הכל. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»