השוואה בין תמונות קנבס לתמונות זכוכית

השוואה בין תמונות קנבס לתמונות זכוכית

"באומנות כמו באומנות – אין דבר כזה שאין דבר כזה" – משפט זה ידוע, לא בכדי – אלא משום שבאמת כל פריט אומנותי יכול למצוא חן בעיני אחד או לעורר רתיעה בעיני אחר. בכול אופן, משיכה לאומנות היא טבעית ומי שמוצא סגנון אומנותי שהוא אוהב: יכול להנות מפריטים מעוצבים כמו תמונות, פסלים, עבודות מקרמה, פריטי נוי יפים וכולי. 

כאשר אנו בוחרים תמונות לחלל הבית, לדירה, למשרד או לעסק – אנו רוצים שגם אנחנו וגם האנשים שנמצאים איתנו במרחב ירגישו את היופי של התמונות שבחרתם ותליתם על הקירות. אבל באיזה תמונות כדאי לבחור? האם ציור על קנבס יתאים למרחב שלכם או תמונות זכוכית ממוסגרות? הנה כמה הצעות:

זכוכית לסגנון מודרני

יש יופי בתמונה ממוסגרת משום שהיא מאגדת לתוכה יצירה או צילום אליהם אנחנו מתחברים. עם זאת הסגנון הממוסגר, בשל היותו מאופק יותר, יתאים דווקא לעיצוב מודרני שיש בו ריהוט מינימליסטי וכמה שפחות 'בלגן'. תמונה ממסוגרת תתאים גם לעסקים שעוסקים בתחומים שונים כמו בהנדסה, טיפולי יופי, תחומים כמו ראיית חשבון, יעוץ עסקי, עריכת דין וכולי. עוד אפשר להגדיל תמונות למסגר אותן עבור חדר שינה בעיקר כשמדובר בתמונות משפחתיות.

קנבס לסגנון כפרי ואקלקטי

בד הקנבס שעליו מציירים ציורים או מדפיסים ויז'ואל מסוים, מתאים בעיקר לסגנון הכפרי או האקלקטי שמשלב יחד חפצים בצורה הרמונית. בשל היות בד הקנבס גס ובעל מראה חופשי יותר מזכוכית: רבים בוחרים תמונות קנבס כדי לעצב בית כפרי. הקנבס יתאים גם לבתי עסק כמו בוטיקים, מספרות, סטודיו לעיצוב, משרדי פרסום וכולי. בחרו תמונה יפה מאתר שמספקת מגוון רחב של פריטי אומנות ותוכלו לעצב את המרחב כמו שתמיד חלמתם! 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

היתר בנייה לשימוש חורג
בית וגינה
משה יצחקוב

מהו היתר בנייה לשימוש חורג?

במדינה מסודרת כל בנייה שהיא מצריכה היתר בנייה. כאשר יש כללים ופרמטרים שבהתאם להם יינתן ההיתר. יש מקרים בהם נוצר צורך לקבל היתר בנייה לשימוש

קרא עוד»