כתרי זירקוניה בטורקיה

מי לא רוצה חיוך של מיליון דולר? כיום המודעות לאסתטיקה של הפה היא גבוהה מאי פעם. אנשים כבר לא מתפשרים על כתרים, ובכל זאת מחיריהם של כתרי זירקוניה בארץ גבוהים בהשוואה למחירי כתרים עשויים מחרסינה, אבל אין צורך לחסוך בשביל זה כסף, כתרי זירקוניה בטורקיה הם הפתרון הטוב ביותר ובמחירים מעולים!

מה הם כתרי זירקוניה?

כתרי זירקוניה הינם כתרים חזקים מאוד, הם עמידים וכמובן שאין להשוות את האיכות של כתרי זירקוניה בטורקיה לכתרי חרסינה רגילים. כתרים אלה עשויים מחומר הנקרא זירקוניום. אלה הם כתרים מצוינים המיועדים גם למי שמעוניין לצפות שיניים.

מהם היתרונות?

כתרי זירקוניה בטורקיה הינם מרובי יתרונות, למשל: חומר הזירקוניום הינו לבן מטבעו, אורך החיים שלו הוא רב, הכתרים העשויים מזירקוניה הינם עמידים, לא נשחקים, ובנוסף אינם רגישים להליכי חמצון, חומר הזירקוניום איננו מתכלה ועוד היתרונות הם רבים, אלה הכתרים האיכותיים ביותר בעולם.

טיפולי שיניים במחירים זולים

הליכי ייצור של כתרי זירקוניה הינם ארוכים ומורכבים ולכן מחירם גבוה, לפחות בארץ. אך לא כך עם כתרי זירקוניה בטורקיה. טורקיה נודעת בכל העולם ובעלת מוניטין בתחום טיפולי השיניים, השתלת שיער וטיפולים קוסמטיים אחרים.

אין שני לאיכות רופאי השיניים שיטפלו בכם, ניתן לסמוך עליהם בעיניים עצומות, והתוצאות? לא פחות ממדהימות! הטיפול הינו בטוח, יעיל ולא פחות חשוב, כתרי זירקוניה בטורקיה הינם זולים יותר.

טיפול שיניים ללא חשש

כיום הישראלים מגיעים לטורקיה באחוזים נמוכים יותר בהשוואה לשנים קודמות, זאת בשל הדיפלומטיה בין שתי המדינות. אם אתם שואלים האם זה בטוח להיות מטופל בטורקיה? התשובה היא כן במרפאת beyond smile. אין שום מניע שישראלים יטוסו לטורקיה לטיפולים קוסמטיים, נהפוך הוא, הטורקים מקבלים אותם בידיים פתוחות. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»