החתול שלכם לא עושה ספורט – ככה תעזרו לו

כל אחד זקוק לפעילות ספורטיבית הולמת כדי לשמור על הבריאות. זה נחוץ לכלל המערכות וגם למניעה של מחלות ועלייה במשקל. כל הכללים הללו נכונים לנו, בני האדם. ורלוונטיים בהחלט גם לחיות המחמד שלנו. היות וחיות מחמד שעברו ביות הן חיות שעלולות לסגל לעצמם אורח חיים עצל וחסר מעש, חשוב לנו כבעלים אחראיים לדאוג שהם יפעלו ויזיזו את עצמם כיאות. כי רק כך נוכל למנוע בעיות בריאות והשמנה.(להרחבה בנושא)

איך נעזור לחתול לעשות ספורט?

במידה ויש לכם חתול עצלן, כזה שלא מספיק מזיז את עצמו ולא דואג להניע את איבריו, עליכם לדאוג לו ולעשות מה שצריך כדי לעודד אותו לעשות ספורט. יש דרכים שונות לעשות את זה. אם כי חשוב שכל אחד יכיר את חיית המחמד שהוא מגדל ואת התחביבים שלו. ובהתאם לכך יבחר את הדרך הנכונה לעידוד החתול לעשות ספורט.

משחקים – דרך ראשונה היא באמצעות משחק משותף. חשוב מאוד שתקדישו לחתול את הזמן שלו. תוכלו להשתעשע ולשחק במשחקים שונים. וזאת כדי לגרום לו להביא, להרים, להגים ולרוץ.

טיולים – טיול משותף במזג אוויר נעים הוא דרך מומלצת מאוד. כמובן שהטיול צריך להתאים ליכולות של החתול ולרגישויות שלו. בטיול כזה אתם מהדקים את הקשר עם החתול, נהנים אתו וגם מדרבנים אותו לבצע פעילות גופנית.

צעצועים – כל חתול צריך שיהיו לו צעצועים מתאימים ואהובים עליו. צעצוע טוב הוא צעצוע שיגרום לחתול לנוע ולעשות פעולות שונות. במידה והחתול משתעמם עלינו לדאוג לו לחידושים ולגיוון בעניין. כי כאשר הצעצועים יגרו אותו הם יימשך לפעול ולהעסיק את עצמו בצורה הרצויה.

ייעוץ מקצועי

במידה ואתם מגלים כי למרות הניסיונות שלכם החתול אינו פעיל מספיק, שהוא עצלן ועולה במשקל בגין העניין. יומלץ לכם לפנות אתו אל וטרינר. ביקור כזה נועד לבחון את המצב הבריאותי של החתול. וכן לספק לכם את כל המידע הנחוץ לשם מציאת הדרך הנכונה לעזור לחתול לעשות ספורט ולאכול אוכל בריא כמו נטורל באלאנס לחתולים. הדרכה טובה תוכל להועיל מאוד, ולהקנות לכם כלים לעזור לחתול.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»