מבצעי יס טריפל – כל מה שאתם צריכים לדעת

אנחנו נמצאים בעידן יוצא דופן מבחינת לא רק האיכות של הצפייה שמגיעה כבר אל K8 , אלא גם לשידורים עצמם של הטלביזיה יש כבר שינוי מהותי שמאפשר צפייה בהרבה מאוד תוכן מכל מקום כמעט לצד העובדה כי כל הטוב הזה עולה הרבה פחות ממה שהיה עולה אי פעם. חברות הטלביזיה לא נותרו אדישות אל מול השינויים הללו, וכעת גם חברת יס מציעה את חבילות הטריפל שלה בצורה שיכולה להתאים לכל סוג של לקוח וכך להשאיר אצלה פלח רחב של לקוחות שמוצא לעצמו את הדרך לשלם פחות ועדיין לקבל את כל העולם הזה של יס כפי שעד כה היה מורגל אליו.

 

הטריפל הקלאסי של יס

כל אחד מכיר את הטריפל הקלאסי של חברת יס, שאיתו לא מעט צרכני טלביזיה נלהבים שאוהבים את התוכן והשירות של יס בוחרים שנה אחר שנה. מה כבר כולל הטריפל של חברת יס? חבילת בסיס מורחבת שכוללת את כל הערוצים בחברת יס, כולל שירותי VOD.

עבור שירותי הטלביזיה מקבלים גם עד ארבעה ממירים, חבילת אינטרנט שכוללת ספק פלוס תשתית עד מאה מגה ושירותי טלפון עד 300 דקות. עבור משפחות רבות זה יותר ממספיק, וכולל את כל מה שהם אוהבים בתוכן שלהם עם הרחבה שהופכת את התשלום מול חברה אחת שמרכזת את הכל באופן די יעיל. יש חבילויס יס טריפל נוספות, ויש הנחות שמורידות את העלות באופן ניכר לחודשים הראשונים.

 

הטריפל של סטינג טיוי

חברת יס משווקת את עצמה גם בחבילת טריפל של סטינג טיוי שכוללת את שידורי הטלביזיה דרך סטרימינג, וכאן ישנו חיסכון כספי הרבה יותר נדיב, לצד האפשרות לצפות בתכנים של חברת יס בצורה קצת שונה ממה שרגילים. הרבה מאוד צרכני טלביזיה כבר ניסו או עברו לחלוטין לצרוך את התוכן שלהם דרך שירותי סטרימינג, וכאן יס מאפשרת להישאר עם החברה ולא לבחור בינה לבין שירותי סטרימינג אחרים. העלות היא הרבה יותר זולה, יש אפילו סטרימר K4   שירותי טלפון עד 300 דקות וגלישה באינטרנט במהירות של ארבעים מגה.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»