מעמד צהוב נגד החלקה

אם יש לכם עסק כלשהו שבין היתר מציע את שירותיו לקהל הרחב, אתם בוודאי יודעים שעליכם לעשות את כל מה שאתם יכולים בכדי לשמור על הבטיחות של הלקוחות שלכם, כאשר הם מגיעים למקום בו מצוי העסק. כמובן ששמירה על הבטיחות איננה חייבת להיות לידי ביטוי בדברים גרנדיוזיים, אלא גם ובעיקר בדברים הקטנים. כך לדוגמא: לאחר שמתבצעת שטיפה למרצפות המתחם של העסק, חשוב מאוד להתריע על כך ולהודיע ללקוחות שנכנסים לבית העסק וזאת בכדי שחלילה עם לא יחליקו על הרצפה הרטובה. נפילה כתוצאה מרצפה רטובה עלולה לפגוע באופן משמעותי באדם ואם לא התרעתם על כך מראש, עלולה לחשוף אתכם לתביעה.

מהו הפתרון?

אם אתם תוהים מהו הפתרון הטוב ביותר להתרעה בכל הנוגע לרצפות אשר נשטפו במים וסבון, הרי שכיום ניתן למצוא מעמד צהוב נגד החלקה. מדובר על מעמד איכותי ופרקטי, המתריע כי מדובר על רצפה רטובה וכי יש להיזהר בשל כך. המעמד הוא בעצם שלט שחובה להעמיד כאשר שוטפים רצפות בבתי עסק, בחדרי השירותים של בית העסק ועוד. ניתן למצוא מעמדים צהובים מעין אלה במסעדות, קניונים, חנויות שונות, מפעלים ובכלל, בעל עסק שכאמור מקבל קהל בין היתר. אין ספק שכאשר שוטפים את המתחם ולא מתריעים על כך, לקוח שנכנס אליו לא יזהר ועל כן יכול להחליק, להיפצע ובסופו של דבר אף לתבוע את בית העסק. העמדת מעמד צהוב נגד החלקה מונע את המצב הלא נעים הזה.

היכן ניתן לרכוש מעמד צהוב נגד החלקה?

על אף שניתן למצוא לא מעט שלטים צהובים המתריעים לגבי החלקה, חשוב מאוד לבחור בשלט איכותי, קל ונוח לשימוש של יולס שלטים, המתריע באופן ברור על סכנת ההחלקה שיש במקום בעת שטיפה. השלט חייב להיות פרקטי ונוח לשימוש בכל עת ועל כן, כדאי להזמין אותו מהטובים ביותר בתחום שלטים מעין אלה.

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»