יניב ארד רואה חשבון – ניהול חשבונות לעסק שלכם

אם אתם לא רוצים להתעסק עם ניהול חשבונות שוטף לעסק שלכם באופן עצמאי, זה יהיה חכם לפנות אל יניב ארד רואה חשבון, אשר יוכל להגיש עבורכם דוח שנתי, הצהרת הון, לייעץ לכם ולהרחיב על כל ההיבטים שנוגעים לניהול החשבונות בעסק שלכם.

כאשר יש רואה חשבון מקצועי שאתם יכולים לסמוך עליו אשר עוזר לכם עם ניהול העסק, זה משהו שיכול לעשות הבדל גדול בדרך שבה אתם שולטים בעסק וכמובן שזה יאפשר לכם לשים דגש על המקום הנכון בכל הנוגע לניהול העסק באופן שוטף.

לא מסתבכים עם ניהול החשבונות

עליכם לשים לב לפני הכול שאם אתם רוצים לנהל את העסק שלכם בצורה אחראית, זה יהיה הכרחי שיהיה רואה חשבון שיוכל לסייע לכם כנדרש ולייצג את העסק שלכם מול רשות המיסים. יניב ארד רואה חשבון יוכל לעשות את זה עבורכם בדרך שהכי נוחה עבורכם, וזה בוודאי יהיה הדבר נכון לעשות.

נסו לבחון היטב את הדרך שבה אתם מחליטים לנהל את העסק שלכם ורק תזכרו לאורך כל הדרך שאתם תמיד יכולים לשפר את הדרך שבה אתם שולטים בכל הפרטים הקטנים, ובין היתר גם ניהול החשבונות. יניב ארד רואה חשבון ישמח לקחת חלק בשיפור ההתנהלות של העסק שלכם מול רשות המיסים.

מפחיתים את חבות המס באופן משמעותי

יש לא מעט מקרים שבהם בעלי עסקים הצליחו להפחית משמעותית את חבות המס שלהם עם יניב ארד רואה חשבון, אשר עזר להם להבין כיצד החוק חל לטובתם ואילו נקודות מס עשויות להיות תקפות עבורם. אם אתם רוצים להתחיל לנהל את העסק שלכם טוב יותר, אז זה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם להתחיל לבדוק בקרוב ולפנות אליו.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

אימוני ספורט לנשים בהריון

רגע הלידה הוא רגע מאוד מרגש עבור נשים. פעילות גופנית היא דרך מצוינת לסייע לך לעבור את הזמנים הקשים של הלידה. תרגילי אירובי למשל הם צורה מצוינת שבה גופך יכול להשתמש בו כדי לשפר את בריאות הלב וכלי הדם שלך,

קרא עוד»

תאורה סולרית בגינה-למה היא עדיפה

תאורה סולארית היא אופציה מבריקה לכל מי שרוצה להתקין תאורה באזורים ללא גישה לרשת חשמל, או במקומות מרוחקים בהם אספקת החשמל מהרשת אינה אמינה. אופציה זו מתאימה גם לשימוש ביתי או אפילו לשימוש מסחרי. התקנת תאורה חשמלית עלולה לגזול זמן

קרא עוד»

חדר כלות

ההתרגשות שלך בעיצומה! ממש עוד כמה שעות את עומדת להתחתן עם בחיר ליבך, ואת מרגישה שאת חייבת להיות במקום שקט שיכניס בך רוגע ושלווה. כמובן שהמלווה שלצידך היא הבנאדם הכי מתאים למשימת הרגעת המתחים, אך חשוב גם שתמצאי את המקום

קרא עוד»