יניב ארד רואה חשבון – ניהול חשבונות לעסק שלכם

אם אתם לא רוצים להתעסק עם ניהול חשבונות שוטף לעסק שלכם באופן עצמאי, זה יהיה חכם לפנות אל יניב ארד רואה חשבון, אשר יוכל להגיש עבורכם דוח שנתי, הצהרת הון, לייעץ לכם ולהרחיב על כל ההיבטים שנוגעים לניהול החשבונות בעסק שלכם.

כאשר יש רואה חשבון מקצועי שאתם יכולים לסמוך עליו אשר עוזר לכם עם ניהול העסק, זה משהו שיכול לעשות הבדל גדול בדרך שבה אתם שולטים בעסק וכמובן שזה יאפשר לכם לשים דגש על המקום הנכון בכל הנוגע לניהול העסק באופן שוטף.

לא מסתבכים עם ניהול החשבונות

עליכם לשים לב לפני הכול שאם אתם רוצים לנהל את העסק שלכם בצורה אחראית, זה יהיה הכרחי שיהיה רואה חשבון שיוכל לסייע לכם כנדרש ולייצג את העסק שלכם מול רשות המיסים. יניב ארד רואה חשבון יוכל לעשות את זה עבורכם בדרך שהכי נוחה עבורכם, וזה בוודאי יהיה הדבר נכון לעשות.

נסו לבחון היטב את הדרך שבה אתם מחליטים לנהל את העסק שלכם ורק תזכרו לאורך כל הדרך שאתם תמיד יכולים לשפר את הדרך שבה אתם שולטים בכל הפרטים הקטנים, ובין היתר גם ניהול החשבונות. יניב ארד רואה חשבון ישמח לקחת חלק בשיפור ההתנהלות של העסק שלכם מול רשות המיסים.

מפחיתים את חבות המס באופן משמעותי

יש לא מעט מקרים שבהם בעלי עסקים הצליחו להפחית משמעותית את חבות המס שלהם עם יניב ארד רואה חשבון, אשר עזר להם להבין כיצד החוק חל לטובתם ואילו נקודות מס עשויות להיות תקפות עבורם. אם אתם רוצים להתחיל לנהל את העסק שלכם טוב יותר, אז זה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם להתחיל לבדוק בקרוב ולפנות אליו.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על החשיבות של מסנן לבריכה ביתית

בכל בריכה חשוב שיהיה מסנן שיטהר את המים. אם אין מסנן לבריכה, המים עלולים להזדהם מה שחלילה יוביל לפגיעה ברוחצים. אז ברור שאם בניתם לכם בריכה או שאתם אחראים על בריכה גדולה אחרת במקום כלשהו, אתם חייבים לדאוג לכך שיהיה

קרא עוד»

מתי משלמים היטל השבחה?

היטל השבחה משמעותו סוג של מיסוי, שמגלם בתוכו עלייה בשוויו של נכס שברשותכם. בשורות הבאות נסביר יותר על המשמעות הנרחבת וכמובן מתי נדרשים לשלם את ההיטל הזה.  למי צריכים לשלם את ההיטל  השבחה של הנכס יכולה להיווצר מצעדים שונים, שנעשים

קרא עוד»

צימרים בצפון

מתכננים לצאת לחופשה מפנקת בארץ? אם עד עכשיו התרגלתם לסגור חופשה בבתי מלון באזורים שונים בארץ, כדאי שתחשפו לחוויית חופשה אחרת ומפנקת באמצעות צימרים יוקרתיים בצפון. נכון שבצימר לא תמצאו חדר אוכל עם בופה מטורף, אבל תוכלו ליהנות מפרטיות מלאה

קרא עוד»