פסטיבלים בעולם עם מופעי רחוב שווים

העולם הוא מקום צבעוני מאוד. ומה שהופך אותו לצבעוני יותר הם הפסטיבלים השונים המתקיימים בכל מקום, כל אחד לפי הסיבות שלו ובהתאם לציון התאריך הנבחר. קיימים כל כך הרבה פסטיבלים בעולם שלא תאמינו שעד כה לא הספקתם לחזות אפילו באחד.

כדי לספק לכם קצת תיאבון ללכת ולחפש פסטיבל שווה בעולם, הבאנו לכם כמה מהפסטיבלים המפורסמים ביותר, בהם אתם בהחלט חייבים לבקר-

הקרנבל של ברזיל

אמנם שמו הוא קרנבל, אך בכל רחבי ברזיל נערכים פסטיבלים שונים, משונים וצבעוניים בארבעת ימי הקרנבל. החגיגות הן שונות מעיר לעיר כאשר הפסטיבל המרכזי המכיל גם מופעי קביים ורחוב וגם את מצעד המנצחות הלא הן קבוצות הריקוד שניצחו בתחרות הריקודים של הקרנבל. חוויה חד פעמית שלגמרי שווה לחזות.

המארדי גרא של ניו אורלינס

לא סתם אנחנו מציינים בפניכם את המארדי גרא יש לאחר הקרנבל של ברזיל. המארדי גרא מתחיל כאשר הקרנבל נגמר. כאמור, מדובר בחג נוצרי אך הוא כבר מזמן לא רק עבור הדתיים שחפצים לשמוח. החגיגות האלו הן למעשה החגיגות שלפני תחילת התענית המקבילה לתעניתו של ישו ומסתיימת בחג הפסחא.

יום המתים של מקסיקו

זהו אולי יום שנשמע מפחיד אך הוא ההיפך הגמור. מדובר ביום צבעוני המתקיים כל שנה בתחילת נובמבר ומבקש לזכור את אלו שהלכו אך לא במתכונת הרגילה והעצובה. אם יוצא לכם להיות בנובמבר במקסיקו, תוכלו לראות בעצמיכם קרקס רחוב מכל סוג. המקהלות ושלל ריקודים ופרחים. כמו כן, חלק מהתרבות של הפסטיבל הוא לאפר את הפנים בדמות שלד פרחונית.

יום המלך, הולנד

יום המלך הוא למעשה יום ההולדת של המלך המכהן. אך כיוון שלכל מלך ותאריך הלידה שלו, הוחלט על ידי המלכה ביאטריקס להשאיר את תאריך החגיגה בסוף אפריל מאחר ויום ההולדת שלה הוא בינואר דבר שלא יאפשר חגיגות עקב החורף. מדובר בפסטיבל הנערך ב-27 לאפריל והוא נמצא בכל ערי הולנד כאשר ישנם מופעי רחוב, ירידים ומכירות בשווקים.

בסופו של דבר, ישנם פסטיבלים מדי שנה, כל שנה. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את היעד שלכם בזמן שהפסטיבל נערך בו והרווחתם טיול מיוחד יותר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»