נעלי עבודה מומלצות

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של נעלי עבודה, אך חשוב לבחור בנעליים האיכותיות והבטיחותיות ביותר. מדובר על נעליים מאסיביות וחזקות, אשר מסוגלות להגן על כפות הרגליים במקרה של תאונה. למשל, כל מי שעובד באתר בניה, חייב להקפיד על נעלי עבודה מומלצות, על מנת להבטיח לעצמו הגנה מלאה במקרה שחפץ כבד ייפול על כפות הרגליים שלו. כמובן שהדבר נכון עבור כל סוג של עבודה, אשר עלולה לסכן את כפות הרגליים. נעלי עבודה מתאימות למגוון רחב של תחומי תעשייה, היות והן מעניקות הגנה לפועל ומפחיתות באופן ניכר את אחוז הפציעות. הנעליים מיועדות עבור כל מי שעובד שעות ארוכות על הרגליים בתחומים מסוכנים או בתנאים מיוחדים. כמו כן, כדאי לדעת כי נעלים מסוג זה מסוגלות לשפר את רמת הפרודוקטיביות של העובדים ואת שביעות הרצון שלהם.

כל מה שכדאי לדעת אודות נעלי עבודה מומלצות

קודם כל, חשוב להבין כי ניתן היום למצוא בשוק סוגים שונים של נעלי עבודה, נעלי בטיחות מומלצות, כאשר כל סוג מתאים לתחום עבודה מסוים. לכן יש צורך לבחור את הנעליים בהתאם לסוג העבודה, לסביבה שלה, לסוג הסיכונים הטמונים בה וכדומה. מעבר לכך, הנעליים חייבות להיות מותאמות באופן אידיאלי לכף הרגל של העובד, על מנת לספק לו תחושת נוחות ותמיכה מלאה לכף הרגל. היום ניתן למצוא נעלי עבודה ייעודיות עבור מקצועות מסוימים, כמו למשל נעליים ייעודיות עבור כבאים, עובדים בגובה, חשמלאים וכדומה.

כמו כן, חשוב לדעת כי ישנם תקנים וכללים ברורים לגבי הגדרה של נעלי עבודה בטיחותיות. תקנות הבטיחות בעבודה אשר חוקקו בשנת 1997, מבהירות באופן ברור ומדויק מהן נעלי עבודה בטיחותיות ומהם התקנים שהן מחויבות לעמוד בהם. לכל נעל יש את הסימון שלה, אשר מבהיר מהן התכונות של הנעל ולאיזה סוג עבודה היא יכולה להתאים. למשל, ישנן נעליים בעלי התנגדות לחדירה, לעומת נעליים אחרות המסוגלות לבודד חום או מוליכות חשמלית. כמו כן, ישנן נעלי עבודה עמידות במים, מבודדות מקור, בעלות התנגדות להחלקה וכדומה. לכן חשוב לבחור את הנעל המתאימה ביותר לתנאי העבודה שלכם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»