איך לבחור ארנק לאישה?

ארנקים לנשים הינם פריטי אופנה יוקרתיים המשדרים כוח ועוצמה לצד העדינות הנשית האלגנטית. כאשר אתם כבני זוג רוצים להפתיע את בת הזוג ולרכוש לה ארנק חדש, חשוב שתקלעו בול לטעם ולסגנון שלה. אחרי הכל, פריט זה ישמש אותה לכל כך הרבה דברים – אחסון כרטיסי אשראי וכרטיסי חברי מועדון, תעודת זהות וכמובן שטרות של כסף מזומן. חשוב מאוד לוודא איך היא נוטה לשאת את הארנק, בכיסה או בתוך תיק נשיאה, ועל פי זה לבחור את מידות הארנק הרצויות.

סגנון עיצוב לארנק

היום אפשר להשיג ארנקים לנשים מחומרים וסוגים שונים, בצורות שונות ובצבעים ססגוניים המתאימים למגוון רחב של נשים. איזה צבע וטקסטורה האישה שלכם אוהבת? צבעים כהים ומרקם חלקלק דמוי עור או שמא צבעים בהירים ועליזים וטקסטורה מחוספסת? ווידוא הסגנון האופנתי המועדף על האישה שלכם יכול לרמוז ולהעיד עליכם עד כמה אתם מכירים אותה ויודעים למה היא מתחברת ואוהבת.

שאלת אחסון הפריטים

שאלו את עצמכם כמה היא מכניסה לתוך הארנק בדרך כלל, מבחינת גודל וכמות של חפצים. אם היא נוטה להמעיט באחסון של כרטיסים ולא משתמשת בכסף קטן או שטרות, תוכלו לבחור עבורה ארנק קומפקטי וקטן, שהיא תוכל לשאת אותו בכיסה מבלי להרגיש כך שיהיה לה נוח מאוד. לעומת זאת אם אתם יודעים שהיא דואגת לאחסן "חצי מהבית" בתוך הארנק, דאגו לרכוש לה ארנק כזה שיש בו מספיק תאים נוחים לשימוש ובגודל כזה שיתאים להכנסת כלל הפריטים השונים.

אלמנטים נוספים

אלמנט הסגירה של ארנק מהאתר קוקר צריך להיות לטעמה – אפשר לבחור בריצ'רץ', כפתור סגירה בטיקטק עם או בלי מגנט. כיוון שאנו נוטים לשלוף ולהחזיר את הארנק שלנו עשרות פעמים ביום בזמן השופינג (במיוחד בקרב נשים), חשוב שאלמנט הפתיחה והסגירה של הארנק יהיו נוחים, קלים, פשוטים ומהירים עבורה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»