למה כדאי לכם להתקין שומר חנייה?

שומר חנייה הוא מתקן ששומר על מקום החנייה הפרטי שלכם. זה מעין עמודי חסימה שמותקנים בחנייה ולא נותן לכלי רכב זרים לתפוס את החנייה הפרטית שלכם, כאשר הרכב שלכם אינו חונה בה. אין דבר מרגיז יותר מלהגיע לבית שלכם אחרי יום עבודה קשה שאתם רוצים להיכנס הביתה בשקט ולנוח. אבל אתם לא יכולים לעשות את זה כי מישהו תפס את החניה שלכם ובמקום לחנות בחניה שלכם הפרטית אתם צריכים למצוא חניה אחרת או למצוא את מי שתפס את החניה הפרטית שלכם.

איך פועל שומר חניה?

שומר חניה זהו מתקן שעשוי חומר חזק בדרך כלל בנוי מפלדה צבוע בצבעים שרואים היטב. יש כל מיני שומרי חניה מתקפלים. יש שומר חניה חשמלי זהו מוצר נוח מבחינת דרך השימוש בו אבל להתקין אותו קצת מסובך ההתקנה דורשת חשמל. לפעמים חודרים מים למכשיר והוא מתקלקל.

יתרונות שומר חניה ידני

יש שומר חנייה ידני. הוא מועדף על ידי הרבה נהגים. הוא נקרא כך כי כל פעם שאתם יוצאים מהחנייה אתם צריכים להציב אותו כך שהוא דורש מכם מאמץ. אבל הוא אמין ולא מתקלקל לאורך זמן. הוא גם זול יותר משומר חנייה חשמלי. כשאתם יוצאים מהחנייה אתם מעמידים את שומר החנייה כדי שאף רכב לא יכול להיכנס לחנייה. חשוב להקפיד שאתם חוזרים לחנייה ומכניסים את הרכב שלכם לחנייה להשכיב בחזרה את שומר החנייה כדי שאפשר לנסוע עליו להיכנס לחנייה בצורה בטוחה בלי לפגוע בחלק התחתון של הרכב שלכם. לכל שומר חנייה יש מנעול כך שאם הוא נמצא במצב עומד ושומר שהרכב לא יכנס לכניסה הפרטית שלכם אף אחד לא יכול להסיר אותו ולתפוס לכם החנייה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»