למה כדאי לגדל כלב גזעי?

חושבים על אימוץ כלב גזעי? רוצים לצרף כלבלב חמוד כזה למשפחה? אנחנו כאן על מנת להמליץ לכם על אימוץ כלבים גזעיים מבית גידול לקינג צ'ארלס.

יש הרבה מאוד סוגים של כלבים בעולם. יש כלבים גבוהים ויש כלבים נמוכים. יש כלבים כבדי משקל ויש כלבים קטנטנים. יש כלבים עם אזנים שמוטות ויש כלבים עם אוזניים זקופות וקצרות. ש כלבים עם אפים פחוסים ויש כלבים עם אפים סולדים.  בעצם זה ממש כמו אצל בני האדם. גם מבחינת תכונות האופי יש הבדלים בין הכלבים. כך גם הם שונים מבחינת היכולות הפיזיות שלהם כמו גם המטען הגנטי שלהם.

כל אחד והכלב שלו

אז היות וגם לנו, בני האדם אופי שונה ותכונות והעדפות שונות מאדם לאדם, הרי שגם לכל אחד מאתנו יתאים סוג אחר של כלב. כל אחד אוהב את הכלב שלו, את זה שיהיה החבר הטוב שלו

יש אנשים שרוצים להציל את הכלבים מגורל אכזר על כן הם מעדיפים לגדל כלבים מעורבים. בכך הם למעשה מצילים אותם מגורל אכזר. עבור אנשים שהשושלת המשפחתית של הכלב חשובה להם כמו גם היכולת לדעת ולהכיר מראש את האופי של הכלב, תהיה הבחירה בכלב גזעי.

למעשה יש בעולם מעל ל – 300 סוגים של כלבים גזעיים. הם נחלקים לקבוצות על פי ארץ המוצא שלהם כמו גם על פי התפקיד אשר מיועד להם. אם זה כלבי ציד ואם כלבי שמירה. כלבי ליווי או ככלבי שעשועים. כל קבוצה ולכל גזע יש את המאפיינים הפיזיים וכמובן גם המאפיינם ההתנהגותיים אשר אלו משותפים לגזע אשר אליו משתייך הכלב הספציפי.

חשוב לדעת כי כלב גזעי יהיה מוכר רשמית רק אם הוא יישא תעודת יוחסין והוא רשום בארגון מהמוכרים בארץ או בעולם.

קראו על: כלבים קינג צ'ארלס
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»