למה חשוב שתזמינו אינסטלטור דווקא מהעיר בה אתם גרים?

אינסטלטור בירושלים מספק שירותים ללקוחות פרטיים לעסקים, למוסדות ציבור וללקוחות אחרים. יש לפחות שניים המוגדרים כדחופים. אחד מהם הוא איתור נזילות בתוך הבתים ותיקון התקלות ,והשני הוא איתור סתימות במערכת הביוב ופתיחתן. שתי אלו עלולות לקרות לכם בהפתעה ואף בשעות בלתי שגרתיות, ומשום כך, נדרש להן אבחון וטיפול מהיר. משום כך,  כדאי לכם להזמין אינסטלטור הקרוב למקום מגוריכם. אינסטלטור מקצועי מספק שירות לאורך כל שעות היום, ובמקרים דחופים, גם בלילה הוא זמין גם לייעוץ טלפוני. ראו לדוגמה אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק JPLUMB!

איתור מהיר

שתי התקלות הללו יגרמו לכם לבעיות מיידיות, וכאשר הן קורות, לא תוכלו להשתמש במערכת האינסטלציה של הבית. יש חשיבות לאחד מקצועי שברשותו כל המכשור הנדרש כולל מצלמות המסוגלות לגלות את התקלות בעומק הצנרת שבמערכות. גם מערכת האינסטלציה וגם מערכת הביוב חבויות מהעין ואיתור התקלה נחשב לאחד מהפעולות המורכבות והמאתגרות שיש לבצע. איתור נזילה נעשה על ידי  מצלמה תרמית הפועלת על חום. היא יודעת לזהות את מקום פריצת המים בדיוק רב ומייתרת, למעשה, שבירת קירות, אריחים ומרצפות שלא לצורך. גם התיקון יעיל ומהיר יותר.

שירותים מגוונים

איתור סתימות בביוב נעשה על ידי מצלמת סיב אופטי המצלמת את הקו עד לסתימה ושולחת תמונות אל צג המונח בידי  המפעיל. ניתן לאתר גם באמצעות החדרת מוטות ביוב. פתיחת הסתימה נעשית על ידי אותם מוטות ביוב. אינסטלטור בירושלים מבצע עבודות נוספות בתחום כמו הקמת ושיקום מערכות אינסטלציה וביוב, החלפת ברזים, סיפונים, ניאגרות ועוד. חלק מהשירותים הם למקרים מיידיים וחלק להזמנות מסודרות. הוא יגיע אליכם עם ניידת שירות מאובזרת. מומלץ לכם להזמין אחד בעל מוניטין על מנת שכל תקלה תתוקן היטב ובמהירות. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»