למה כולם מתלהבים מחמאם טורקי ואיך תדעו שמדובר בחמאם מקצועי

בחברה המודרנית שבה אנחנו חיים, שנדמה שהקצב שלה הולך וגובר עם כל יום שעובר, וככל שאנחנו מרחיבים את השימוש שלנו באמצעים טכנולוגיים, עושה רושם שכבר אין לנו את הזמן הפנוי על מנת להעניק לעצמנו הזדמנות להירגע, לשחרר לחצים ופשוט להיות – מבלי לחפש אחר ריגוש נוסף, מבלי להיות שקועים במסך כזה או אחר – אלא פשוט להיות נוכחים ברגע ולחוות אותו מתוך שלווה אמיתית.

אנחנו צוברים לחצים במסגרת חיי היום יום שלנו, ובסופו של דבר – אם איננו טורחים לטפל בהם ולמנוע אותם – אנחנו עלולים לסבול ממגוון רחב של בעיות גופניות ונפשיות.

על מנת להתמודד ביתר יעילות עם הלחץ של חיי היום יום, חשוב להיעזר במגוון רחב של מוצרים ושירותים שלמעשה "מכריחים" אותנו לקחת את פסק הזמן הזה, שנחוץ לנו כל כך.

לכן אנחנו רוצים להמליץ לכם על ביקור בחמאם טורקי, על מנת שתוכלו להעניק לעצמכם את ההזדמנות להירגע ולהתרענן בצורה בריאה ומהנה גם יחד.

מה זה חמאם טורקי?

למעשה מדובר על הגרסה הים תיכונית לבתי המרחץ של הרומאים, אשר שימשו כמקום למפגשים של הקהילה, לשמירה על היגיינה וכמובן להנאה ורגיעה.

בחמאם טורקי שוררת טמפרטורה של ארבעים מעלות, ולחות של כתשעים אחוז, ובמהלך השהייה בחמאם אפשר ליהנות מקשת רחבה ומגוונת של טיפולים מסוגים שונים אשר מטרתם היא להעניק לגוף ולנפש הזדמנות להתחדש, להתרענן ולהירע.

לדוגמא, במסגרת חמאם טורקי אפשר לקבל עיסוי במגוון שיטות שונות. השילוב של עיסוי עם השהייה בחמאם מעצים את יעילות העיסוי.

טיפול נוסף במסגרת חמאם טורקי הוא הצלפה בעזרת זרים של קש, אשר משמשים על מנת לשפר את הזרימה של הגוף בגוף – מה שמוביל לאינספור יתרונות בריאותיים גופניים.

אולי יעניין אותך גם עיסוי באבנים חמות

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»