למה כולם מתלהבים מחמאם טורקי ואיך תדעו שמדובר בחמאם מקצועי

חמאם טורקי רחובות

בחברה המודרנית שבה אנחנו חיים, שנדמה שהקצב שלה הולך וגובר עם כל יום שעובר, וככל שאנחנו מרחיבים את השימוש שלנו באמצעים טכנולוגיים, עושה רושם שכבר אין לנו את הזמן הפנוי על מנת להעניק לעצמנו הזדמנות להירגע, לשחרר לחצים ופשוט להיות – מבלי לחפש אחר ריגוש נוסף, מבלי להיות שקועים במסך כזה או אחר – אלא פשוט להיות נוכחים ברגע ולחוות אותו מתוך שלווה אמיתית.

אנחנו צוברים לחצים במסגרת חיי היום יום שלנו, ובסופו של דבר – אם איננו טורחים לטפל בהם ולמנוע אותם – אנחנו עלולים לסבול ממגוון רחב של בעיות גופניות ונפשיות.

על מנת להתמודד ביתר יעילות עם הלחץ של חיי היום יום, חשוב להיעזר במגוון רחב של מוצרים ושירותים שלמעשה "מכריחים" אותנו לקחת את פסק הזמן הזה, שנחוץ לנו כל כך.

לכן אנחנו רוצים להמליץ לכם על ביקור בחמאם טורקי, על מנת שתוכלו להעניק לעצמכם את ההזדמנות להירגע ולהתרענן בצורה בריאה ומהנה גם יחד.

מה זה חמאם טורקי?

למעשה מדובר על הגרסה הים תיכונית לבתי המרחץ של הרומאים, אשר שימשו כמקום למפגשים של הקהילה, לשמירה על היגיינה וכמובן להנאה ורגיעה.

בחמאם טורקי שוררת טמפרטורה של ארבעים מעלות, ולחות של כתשעים אחוז, ובמהלך השהייה בחמאם אפשר ליהנות מקשת רחבה ומגוונת של טיפולים מסוגים שונים אשר מטרתם היא להעניק לגוף ולנפש הזדמנות להתחדש, להתרענן ולהירע.

לדוגמא, במסגרת חמאם טורקי אפשר לקבל עיסוי במגוון שיטות שונות. השילוב של עיסוי עם השהייה בחמאם מעצים את יעילות העיסוי.

טיפול נוסף במסגרת חמאם טורקי הוא הצלפה בעזרת זרים של קש, אשר משמשים על מנת לשפר את הזרימה של הגוף בגוף – מה שמוביל לאינספור יתרונות בריאותיים גופניים.

אולי יעניין אותך גם עיסוי באבנים חמות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

רמקולים

בחירת רמקולים יכולה להיות חיונית מאוד לאיכות הסאונד ולאופן שבו תיהנו ממוסיקה, סרטים וקבצי שמע שונים. בין אם אתם זקוקים לרמקולים למחשב או למערכת הקולנוע הביתית שלכם חשוב מאוד לבחור את הרמקול בצורה נכונה ובהתאם לפרמטרים שונים שכדאי לבחון. התאמת

קרא עוד»
לימודים
משה יצחקוב

שיעורים פרטיים ברשת – האם הם תחליפים לילדים בבידוד

אחד מהדברים שהקורונה הכניסה לחיים שלנו הוא עניין הלימודים הרשת. זה נכון שגם לפני פרוץ המגיפה היה קיים המושג של לימודים מקוונים, אך הוא לא היה נפוץ כל כך כמו עכשיו. גם לאחר שפתחו מחדש את בתי הספר והלימודים חזרו

קרא עוד»
ליווי פרוייקט שיפוץ
בית וגינה
משה יצחקוב

ליווי פרויקט שיפוץ – מתי נצטרך את זה?

שיפוץ בתים הוא עניין שבשגרה. ניתן לשפץ בית קיים, לרוב ישן. בנוסף יש בתים שאנשים רוכשים אותם, הורסים ולאחר מכן משפצים. במאמר זה נכתוב על נושא ליווי פרויקט שיפוץ ומתי נצטרך את זה? מתי נצטרך שיפוץ? מידי כמה שנים אנשים

קרא עוד»