למה משתמשים במדרסים

כמה סיבות קיימות לשימוש במדרסים כשהחשובה בהן היא היאחזות טובה יותר בנעל. בריאות הרגל ו"שחרורה" במהלך ההליכה יכולה להביא גם כן את הצורך במדרסים. מעבר לכך, קיימים גם מדרסי ספורט הניתן לספורטאים מקצועיים.

למה משתמשים במדרסים? |

מדרסים מתאימים למגוון סוגים של אנשים העושים פעולות כאלו ואחרות במהלך היום ומרגישים את הצורך העז במדרסים לצורכיהם. נביא כמה מהם:

  • ספורטאים: העומס על כפות הרגליים גדול פי 3 מהאדם הממוצע ולכן חשוב להשתמש במדרסים בהתאמה אישית כדי למנוע פציעות וכאבים, ולשפר ביצועים וכן כדי להחזיר אנרגיה לגוף.
  • כאשר אנו עומדים שעות על הרגליים במהלך היום או בעבודה או בטיולים הרי זו סיבה מספקת לנעול מדרס. העומס המופעל על כפות הרגליים גדל משמעותית בזמנים אלו ומדרסים יכולים להוות פתרון מושלם לבעיה זו.
  • כל מי שסובל מפלטפוס, הלוקס ולגוס, דורבן וכדומה, צריך להרכיב מדרסים בהתאמה אישית על מנת לשמור על כף הרגל במצב תקין, דבר המונע כאבים בכפות הרגליים, גב וברכיים, ומונע בעיות בעתיד.

הליכה לקויה – למה היא גורמת |

הליכה לקויה, מגדילה את הסיכון לפציעה בזמן תנועה, כולל פגיעות חריפות הקשורות לנפילות ופגיעת יתר במפרקי הגפיים התחתונות. הליכה לקויה ופגיעות בהליכה, מגבילים באופן חמור את הפעילות למניעת פציעות.

ישנו צורך בהתערבויות מבוססות טכנולוגיות, להפרעות בהליכה. לבקרת פגיעות באמצעות מדרסים בנעליים, יש פוטנציאל כהתערבות יעילה שתמנע בעיות מיותרות בגופנו. האופן בו המדרס יושב בתוך הנעליים, מביא לידי אחיזה טובה יותר של הרגל בנעל ובכלל בהליכה היומיומית.

האם מדרסים צריכים להיות נוחים מחוץ לנעל? |

בדומה לתיאוריה שלפיה "רכים = טובים יותר", רוב האנשים חושבים כי המדרסים שלהם צריכים להרגיש בנוח בפעם הראשונה שהם מכניסים אותם לנעליהם. ברגע שמבינים את מטרת המדרסים, אשר נועדו לעצב מחדש את כפות רגליכם לשלמותם האנטומית, יהיה קל להבין מדוע למדרסים, יש תקופת סיום

מדרסים לכפות הרגליים בקישור זה עובדים כמו פלטות שיניים, הם מפעילים לחץ על אזורים ספציפיים על מנת להעביר אותם למצב נכון. זה יכול להיות לא נוח בזמן שהשרירים והעצמות שלכם עובדים יחד, כדי ליצור צורה נכונה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»