איפה אפשר לבדוק מחיר עבור השחרת חלונות לרכב?

המאמר באדיבות https://www.bcw.co.il

השחרת חלונות לרכב צברה פופולריות מאחר שהיא משדרגת את חוויית הנהיגה וגם שומרת על הרכב. חסימת קרני השמש מובילה להתחממות פחותה של הרכב ביום חם וגם שומרת על הריפוד. כמו כן, היא מגבירה את תחושת הפטיות ומונעת מזרים להציץ לעבר הנוסעים. חלונות מושחרים מגינים גם על ילדים ומבוגרים הנוסעים ברכב ואינם מעוניינים לסבול מהחום. כיום ישנן שיטות פשוטות, אשר דורשות התערבות מקצועית ואינן מיועדות לבעלי הרכב. החוק אוסר להשחיר את החלונות הקדמיים אבל ניתן להשחיר את האחוריים ואת השמשה האחורית.  וכך העלות תהיה פונקציה של מספר החלונות המושחרים וגודלם.

איך מתבצעת ההשחרה

כאשר אתם מוסרים רכב לצורך השחרת חלונות, תצטרכו למצוא עסק המתמחה בתחום ולא להסתפק במוסך שלכם. יש שתי שיטות עיקריות להשחרת חלונות. הראשונה מתבססת על הצמדת מדבקות שחורות בדרך של ציפוי השמשות וניתן לבצע אותה גם בבית הלקוח. השיטה השנייה כרוכה בפירוק החלונות והחזרתם למקומם לאחר השחרה של החלונות באמצעות קרני לייזר. זו שיטה יקרה יותר ומחייבת את מסירת הרכב לחברה.שימוש בלייזר מוביל לכך שהרכב יישאר לצמיתות במצב זה ולא תוכלו להסיר את ההשחרה גם אם תרצו ותחליטו שהיא מזיקה לכם. לעתים מצפים את החלונות עם שתי שכבות של מדבקו, וזאת כדי לחזק את ההשחרה, וכדאי לברר האם זה המצב אצלכם. עלות כל חלון (השחרה במדבקה) נעה בדרך כלל בין 100-150 ש"ח, ואילו שמשה אחורית תעלה עד 300 ש"ח. כמובן שיש הנחה כאשר משחירים כמה חלונות.

פנייה לחברה אמינה

מדובר בפעולה שתשפיע עליכם לאורך שנים, ולכן רצוי להקפיד שהחברה המבצעת תהיה אמינה, תעניק אחריות לטווח ארוך על ההשחרה ונציגיה יענו לכל שאלותיכם. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»