מתי כדאי להשתמש בטיח גבס

בשנים האחרונות עלה באופן ניכר השימוש בטיח גבס לאור התכונות הייחודיות שלו והתוצאות המוצלחות הנראות לעין.

השימוש בטיח גבס מתאים לביצוע טיח לכל אורכם ורוחבם של הקירות בחלק הפנימי של הבית, בכל החדרים כמו הסלון וחדרי הילדים. השימוש בטיח גבס אינו מתאים לביצוע העבודות בחלקו החיצוני של המבנה ולא לביצוע טיח עבור חדרי אמבטיה לאור הרטיבות הקיימת במשטחים הללו.

שימוש בטיח גבס

לטיח גבס יש יתרונות רבים וכשמשתמשים בו כדי לסתום בקיר חורים, פגמים או כדי ליישר קירות, האפקט המתקבל הוא מושלם. בהליך מריחת טיח גבס נוצרים חורים קטנטנים בחומר וכך חודרים דרכו לחות ואוויר, דבר המסייע רבות לשמירה על הטמפרטורה בבית לאורך זמן.

השימוש בטיח גבס על קיר ישן עושה בו נפלאות והוא נראה חדש לחלוטין, גם אם היו בו בליטות שונות, לכלוך וחומרים שנדבקו אליו עם השנים, מריחת הטיח באופן מדויק משנה את פני הקירות לחלוטין וכל המרקם משתנה ולא מותיר כל זכר לצורתו הקודמת של הקיר, קראו גם על חומר מומלץ  בשם דבק קרמיקה.

אופציה זו מאפשרת לחדש את נראות הבית וליצירת שינוי מהותי באמצעות מריחה איכותית של טיח גבס שהוא בטיב מעולה.

ההמלצה של אנשי המקצוע

קבלנים העוסקים בתחום הטיח לאורך שנים רבות, זנחו את כל חומרי האיטום הישנים והם מעדיפים לבצע פרויקטים תוך מריחת הקירות רק בטיח גבס כדי לקבל תוצאות אופטימליות ויפהפיות.

יתרון נוסף של חומר זה הוא מגוון האפשרויות כשכל אחד מסוגי הטיח גבס מותאם לפעילות אחרת כמו החומרים המותאמים לחדרי אמבטיה, לקירות חיצוניים ועוד.

תהליך הכנת החומר הוא פשוט מאד ואם פועלים על פי ההנחיות המדויקות המפורטות על גבי האריזה מקבלים את המרקם הנחוץ, את האיזון בין המרכיבים השונים ואת החומר בדרגת הקשיות הנכונה כך שלא יהיה דליל מדי.

טיח גבס משמש למיזמים חדשים שבהם מורחים שכבות טיח גבס על הקירות החדשים בחלק הפנימי של הבית. במיזמים שבהם משקמים בתים קיימים, טיח הגבס משדרג ומשפר מאד את נראותו של כל קיר הנראה כמו חדש.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»