מה לעשות במקרה של כאבים בפות?

אם את סובלת מכאבים בוגינה, חשוב שתדעי מה לעשות במקרה של כאבים כאלה. כיום לא מעט נשים סובלות מכאבים בפות, ובמקרה כזה כדאי לא להזניח ולגשת לקבלת טיפול רפואי או לפחות לבדיקה כללית אשר תסייע ולהבין ולבדוק מה הבעיה שגורמת לכאב. לעיתים ישנם גם כאבים בזמן יחסי מין או אפילו בניסיון להחדיר טמפון. 

אז מה גורם לכאבים בפות? 

בכל הנוגע לגורמים יש לא מעט כאלה. זה יכול להיות יחסי מין לא מוגנים שהובילו למחלת מין, או דלקת בדרכי השתן. כאבים בפות יכולים לקרות עקב פטריה בנרתיק שלא עוברת או ציסטות ולעיתים יש בעיה אחרת שצריך לבדוק. לכן חשוב לגשת ל מומחה בגניקולוגיה או לרופא נשים שלך על מנת לבצע בדיקה ואבחון. 

כיצד מטפלים בכאבים בפות? 

יש מקרים בהם בדיקה גניקולוגית תשלול כמו ציסטות, וסטיבוליטיס , דלקות – אולי תספיק ויש מקרים בהם יהיה צורך לבדוק ציסטות לבדוק האם ישנם גידולים ובמידה וכן יש להסיר אותם, לקחת משטחים של צוואר הרחם ולבצע מגוון בדיקות גניקולוגיות. 

בכל מקרה אסור להזניח מקרים כמו כאב, דלקות וצריבות כרוניים משמע: כאלה שאינם חולפים. אם אתם סובלת מכאבים, כדאי לפנות למרפאה שאת סומכת עליה לביצוע הבדיקה. כיום מלבד קופות החולים – תמצאי גם מרפאות פרטיות המציעות שירות של גניקולוגים מומחים שיכולים לספק שירות אישי ובדיקות ללא תורים תוך קבלת תוצאות מהירות. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»