מה צריך לדעת על מייבשי כביסה לפני שרוכשים?

מייבש כביסה הפך בשנים האחרונות כמעט מוצר חובה אשר בלעדיו קשה מאוד להסתדר. אז זה לא שאי אפשר להסתדר בלי מייבש כביסה. עדיין ישנם ימים יפים בהם השמש הזורחת מייבשת היטב את הכביסה התלויה על חבלי הכביסה תוך שעות ספורות ממש. אך ברור שלא תמיד יש לנו את הזמן לתלות את כל הכביסה על החבל וגם אין לנו את האפשרות להמתין עד שהכביסה תתייבש. או אז יהווה מייבש הכביסה מוצא מעולה.

בל נשכח את עונת החורף הקרה אשר בה הכביסה ממש לא מתייבשת. גם אם לא יורד גשם והכביסה לא נרטבת, עדיין, הקור העז והשמש שמסתתרת לה מאחורי העננים לא תורמים כלל לכביסה שהיא לא מתחילה להראות סימני התייבשות.

איך בוחרים מייבש?

אז הבנו כי אכן נחוץ מאוד שיהיה מייבש כביסה בבית, גם אם לא יעשו בו שימוש קבוע. האפשרות לייבש במהירות את כל הכביסה, היא אפשרות חשובה ונחוצה וברוב המקרים אי אפשר לוותר עליה.

אז כאשר אתם באים לבחור את מייבש הכביסה עליכם לשיחם לב למספר נתונים חשובים.

  1. מייבש איכותי שלא יהרוס את הבגדים – יש מייבשי כביסה אגרסיביים שהם לא ממש איכותיים. אלו הורסים את הבגדים, מוציאים ממנו סיבים וגו8רמים לבלאי מוגבר בבגדים.
  2. מייבש כביסה בהתאם לגודל שלך מכונת הכביסה – חשוב שהמכונה תוכל להכיל את אותה הכמות שמכילה מכונת הכביסה. כך השימוש בו יהיה נוח ואחיד.
  3. צינור הפליטה של מייבש הכביסה – מייבש כביסה אמור לשחרר החוצה את האדים. חשובה לבדוק כי יש לכם פתח להוציא דרכו את צינור הפליטה. חשוב להכיר את האפשרות של מייבשים ללא צינור פליטה חיצוני שעשוי להקל את השימוש בו.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»