מה זה בעצם ה-SAT?

מבחן ה-SAT זהו מבחן פסיכומטרי אשר תפקידו לבצע הערכה כללית של יכולות הסטודנט העתידי ובהתאם לציון במבחן יהיה ניתן להתקבל לפקולטות שונות. בגדול מדובר במבחן מקביל לפסיכומטרי הישראלי אך לצד זאת הוא איננו דומה לו בכל היבט.

מבחן קבלה רלוונטי למספר רב של אוניברסיטאות בעולם

יתרון משמעותי של מבחן ה-SAT זה עצם היותו מבחן קבלה אשר נחשב רלוונטי מבחינתן של לא מעט אוניברסיטאות שונות ברחבי העולם. לפיכך יהיה מדובר באופציה מצוינת בעבור אלו שרוצים לעבור מבחן פסיכומטרי באנגלית וזאת מתוך ידיעה כי הוא יהיה קביל באוניברסיטאות המובילות בארה״ב וזאת לצד שלל אוניברסיטאות נוספות ברחבי העולם. כך בעצם נפתחים לכמות משמעותית של אפשרויות שונות.

מבחן שבוחן את יכולות המועמד לאוניברסיטה

כאמור, מבחן ה-SAT נועד לבחון את יכולות המועמד לאוניברסיטה ובהתאם לכך לבצע הוא יוכל להתקבל לאפיקי הלימוד אליהם הוא מתאים. כמו כן, כמו הפסיכומטרי, טווח הציונים הוא רחב ולצד כאלה שמשיגים ציון נמוך ולא מגיעים ליעדם, אחרים דווקא מצליחים להגיע להישגים מאוד גבוהים וללמוד כתוצאה מכך באוניברסיטאות מובילות בעולם.

ניגשים אל המבחן עם הכנה משמעותית

על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם במבחן יהיה מוטב שתצטרכו לקורס או תבחרו להיעזר במורה פרטי מנוסה. בדרך זו תוכלו לקחת חלק בתכנית לימודים שתאפשר לכם להיות חשופים לכל הדברים החשובים שצריך להתייחס אליהם וזאת כל עוד מדובר על המבחן. לפיכך יהיה כדאי לכם לבחון בהקדם האפשרי אופציות לימוד שונות וזאת בכדי להבטיח שתוכלו למצוא את דרך הלימוד המיטבית עבורכם.

השקעת הזמן שלכם בלימוד עצמו ובמציאת דרך הלימוד הנכונה תהיה חשובה במיוחד. היא תבטיח שתוכלו להגיע להישג המשמעותי ביותר במבחן עצמו. כך בעצם כל אחד מכם יוכל להשיג את יעדיו. אז התחילו לפעול בעניין כבר בזמן הקרוב וזאת על מנת להבטיח שהשגת היעדים שלכם תהיה ממשית יותר מאי פעם. הרי אין ספק בכלל כי מדובר בעניין מאתגר במיוחד שצריך לדעת כיצד להתייחס אליו.

התעניינתם? בררו גם כמה עולה קורס פסיכומטרי.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»