מה החשיבות של הגהה לשונית בכתיבה אקדמית?

הגשת עבודה אקדמית היא שלב משמעותי וחשוב מאוד לכל סטודנט באשר הוא. לא משנה אם מדובר על תואר ראשון, שני או כל שלב אחר בלימודים, תמיד חשוב מאוד כי העבודה תהיה מקצועית והולמת, והיא תתאים לרמה של מגיש העבודה. בגין כך יש להשקיע ולטרוח בכתיבת העבודה, ולוודא כי היא אכן נכתבה כראוי, והיא מחדשת ומביאה תכנים הולמים שרלוונטיים לנושא ולקורס.

שגיאות, פיסוק וניסוחים

מלבד לרמה המקצועית של העבודה מבחינת התוכן והרעיונות שהיא מכילה, חשוב להזכיר את נושא ההגהה והעריכה הלשונית. יש לדעת כי אמנם העבודה אינה אמורה לבטא את היכולות שלכם בשפה העברית, ולהציג את כישורי הניסוח שלכם. אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שהכתיבה והניסוח משפיעים על הרמה של העבודה בצורה ניכרת. מסיבה זו יש סטודנטים רבים שבוחרים להיעזר בכותב חיצוני אשר הוא יהיה אחראי על נושא העריכה והניסוח. ומלבד זאת – גם על ההגהה ועל העריכה הלשונית. המטרה הינה להבטיח כי כל הטקסטים נוסחו כנדרש, וכי העבודה אינה כוללת טעויות ושגיאות מביכות.

להתאים את רמת הכתיבה לרמת העבודה

כדי להבטיח כי העבודה כתובה כיאות, כדי להיות בטוחים שהיא לא כוללת בתוכה שגיאות לא רצויות או ניסוח מסורבל ולא מובן, נכון לשלוח את העבודה האקדמית להגהה ולעריכה לשונית בiEdit הגהה זו נערכת על ידי עורכים לשוניים בעלי חוש מפותח לזיהוי ולאיתור שגיאות מכל הסוגים. תוך כדי הגהה הם מבצעים את העריכת לשון מתקנים את הטעון תיקון. כך שעם תום העבודה אתם מקבלים לידיכם עבודה רהוטה שכתובה היטב. יש מקרים בהם המגיה הלשוני ישאיר לכם הערות כדי שתשקלו אתם כיצד לתקן ומה נכון לשנות בעבודה על פי התוכן והמסר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»