מה מיוחד בארונות רחף?

בשנים האחרונות הרבה מאוד מעצבי פנים המסייעים לאנשים לעצב את ביתם, בוחרים בסגנון המינימליסטי, בעל עיצוב נקי גם בתחום הארונות. לרוב מדובר בארונות בגוונים כמו לבן, שחור, רבים היום מעדיפים את הטרנד של האפורים, ארון רחף אשר יוכל להשתלב בכל חדר שינה. אז מה מיוחד בארונות רחף?

מהם ארונות רחף?

למעשה אלה הם ארונות הזזה אותם אנו מכירים היטב, טרנד לוהט כיום בעולם עיצוב הארונות, אולם השלדה שלהם מונעת מלחשוף את מסילות הארון. והיה ויש לכם למשל ארון הזזה בבית, ודאי ששמתם לב שהן בצדו העליון והן בצדו התחתון, קיימת מסגרת, וכך אנו יכולים להבחין במסילות הללו.

אולם ההבדל המהותי ביניהם לארונות רחף נעוץ בעובדה כי כאן לא ניתן להבחין באף מסילה, ועניין זה יוצר איזוהי אשליה שהארון למעשה מרחף, אין שום מגע בינו לבין הרצפה.

מה מיוחד בארונות רחף?

את ארונות הרחף מייחדים כמה דברים מהותיים: בשל המבנה שלהם הם גם אטומים, כך שכל מה שאיננו רוצים שיחדור עליו, כמו אבק למשל, הוא בלתי אפשרי. וכך גם לגבי אותם יצורים הנקראים עש, שהם בעלי נטייה להרוס ביגוד בארונות.

ארונות אטרקטיביים למראה

זאת ועוד, אין להתעלם מעובדה מאוד חשובה, אלה הם ארונות רחף אטרקטיביים למראה, מעוצבים בצורה מרשימה, ניתן לסגור את דלתות הארון בקו ישר, בדרך זו לא רק שארון רחף הוא סגור, הוא ישתלב באופן אופטימאלי עם קירות חדר השינה.

אפשר גם לקשט את הארון בכל מיני אלמנטים, למשל ציורים או איורים, ועדיין יראה כמו ציור קיר. בחרו את אחת מבתי העסק המובילים בתחום הריהוט וארונות רחף, בחנו את ארונות הרחף השונים, התאימו אותם לגודל חלל חדר השינה. מידע נוסף באתר https://roome.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»