מה זה רהיטים חכמים?

רהיטים חכמים הם רהיטים שמבצעים בהם כמה שימושים וזאת כדי שהם יתאימו לכמה צרכים של הבית המודרני או ניצול שטח.

רהיטים חכמים 

רכישה של רהיטים חכמים היא פתרון פונקציונלי בבתים רבים לצרכים שהם משתנים. אפשר לרכוש ספה שיושבים עליה כמעט בכל יום, כשכל בני הבית משוחחים או צופים יחד בטלוויזיה. עם זאת כאשר מגיעים אורחים אחת לתקופה, אין צורך שיהיה חדר אורחים עם מיטה כיוון שהשימוש בו יהיה במקרים נדירות.

לכן האופציה המועדפת היא פתיחת הספה והפיכתה למיטה נוחה ושימושית במקרים הללו כשמגיעים אורחים, במיוחד כשהלינה היא בדרך כלל ללילה אחד או לכמה לילות בודדים.

קיימות גם מערכות ישיבה שנפתחות לריקליינרים וכך נוח מאד לכל מי שיושב על הספה למתוח את רגליו ולהתרווח בנוחות בספה, לעומת המצב העכשווי שבו רק מי שיושב על השזלונג נהנה מהנוחות המרבית ושאר היושבים על הספה נהנים פחות מכך. 

חשיבה על ניצול מיטבי של השטח 

לפעמים לקוחות חושבים שהבית קטן מדי וכדאי לעבור לבית גדול יותר, אך אם יקדישו חשיבה לניצול מיטבי של השטח הם יכולים להבין שהדבר הוא מיותר ויש להם די שטח בבית. אפשר לדוגמה לרכוש מיטת קיר אשר בכל בוקר מצמידים אותה לקיר וכך נוצר שטח עצום בחדר. מיקום זה יכול לשמש לאורך כל היום כחדר עבודה או כחדר משחקים ובשעות הערב מורידים שוב את המיטה והחדר הופך להיות חדר שינה. 

בדרך זו אפשר לרכוש גם שולחנות בעלי אפשרות קיפול. כך רוכשים שולחנות אוכל שתופסים שטח קטן ביום יום ורק כשמגיעים האורחים פותחים אותו, או שולחנות כתיבה שיש להם אפשרות לקיפול וכך נוצר שטח פעילות הרבה יותר רחב.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»