מה זה הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה היא, למעשה, שיטת הדברה אשר במסגרתה נעשה שימוש בחומרים הקוטלים את החרקים והמזיקים האחרים אבל מבלי לגרום לפגיעה כימית בסביבה. טבעם של חומרים כימיים בריכוז גבוה  הוא שהם נשארים בקרקע או נמהלים במים ומחלחלים לתוך האדמה. הם אינם מתפרקים וגורמים לנזקים ישירים ועקיפים לסביבה. הנזק מצטבר ומשפיע לטווח שנים רבות. ההגנה על הסביבה ועל כדור הארץ היא טרנד עכשווי המשפיע על ההתנהלות של בני האדם וממשלות ונחקקים חוקים שונים לטובת האיכות הסביבה.

הזמינו חברת הדברה ירוקה >>>

שימוש בחומרים ידידותיים

במסגרת ההדברה משתמשים בשני סוגי חומרים. הראשונים הם חומרי הדברה בהם ריכוז החומר הרעיל הפעיל הוא נמוך מאוד. הוא מספיק לבצע את השמדת החרקים אבל אינו מצליח לפגוע באדמה ובסביבה. זאת בניגוד לחומרים מהעבר שהיו מיוצרים בריכוז גבוה מאוד. חומרים אחרים הם טבעיים כמו: קפה, תבלינים ושמנים אחרים שהוכחו כיעילים נגד מיני חרקים אבל אינם מסוכנים כלל לסביבה. ניתן למצוא שיטות שונות כמו: שימוש בצלוחית המלאה בשמן מיוחד להדברת פרעושים, שימוש בקפה להרחקת נמלים ועוד. ניתן לשלב בין שני סוגי החומרים הללו לקבלת תוצאות יעילות מאוד. 

הדברה טבעית

הדברה טבעית אינה יעילה בכל סיטואציה אבל ,מאידך, ניתן להשתמש בה בכל עת ללא חשש. מאחר והחומרים אינם מזיקים ניתן להניח אותם בכל מקום ובכל זמן כולל באופן רצוף. ניתן לקבל מידע מחברה מקצועית המטפלת בנושא. כדי לקבל שירות אפקטיבי יש צורך להסביר למדביר המוסמך על הבעיות הקיימות ועל סוגי הנמלים והחרקים המסתובבים במבנה. כך הוא יידע להתאים את הטיפול והביצוע לצרכי הלקוח. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין אשר בידיה כל האישורים הרשמיים הנחוצים. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר מעבודות קודמות. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»