מה כולל ציוד תאורה מקצועי

אם אתם רוצים לרכוש ציוד תאורה מקצועי, בין אם הצורך שלכם הוא בגלל שאתם עוסקים בהפקות ובין אם אתם יוצרי תוכן דיגיטלי כמו למשל, סרטוני יוטיוב או קורסים דיגיטליים שונים, הגעתם למקום הנכון.

כמובן שהצעד הראשון שלכם הוא להבין למה בדיוק אתם הולכים להשתמש בציוד התאורה. זה קריטי, כי יש הבדלים גדולים בין תאורה לצילום סרטון לבין תאורה של הפקות לבין תאורה של מסיבות ואולמות. אלו עולמות שונים לחלוטין. 

ולמרות זאת, יש כמה כללים בסיסיים שאתם רוצים להקפיד עליהם ולא משנה באיזה מקרה מדובר. רוצים לדעת מהם? איזה ציוד אתם צריכים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

ציוד תאורה מקצועי:

כדי לצלם סרטון כמו שצריך, התאורה צריכה להיות במקום הנכון. מה זה אומר? יותר מידי אור, יסנוור את הצופה ככה שהסרטון לא יצליח, מעט אור יקשה על הצופה. לכן, המטרה היא ליצור איזון בכל שטח הצילום ככה שהאור לא יהיה חזק מידי ולא חלש מידי, אלא נעים לעין. 

אם תציצו בסרטונים ביוטיוב תוכלו לראות שגם ערוצים גדולים סובלים מהבעיה הזו. בעל הערוץ משתמש באור אבל לא בצורה הנכונה, זה ממש מפריע לחוויית הצפייה. למזלם, לפעמים הם כל כך מרתקים שאנשים צופים בהם למרות זאת. אולם זה נקודה למחשבה.

כדי להאיר את שטח הפנים באור אחיד תצטרכו להשתמש בטבעת לד. זוהי טבעת שמניחים, יש בתוכה לדים שמאירים באופן אחיד. ישנן טבעות בהן תוכלו לכוון את סוג האור. לשנות בין אור לבן לאור צהוב לפי הצורך שלכם.

במקרים של הפקה אתם צריכים תאורה יותר מסיבית וכאן מגיעה המומחיות כדי לדעת איזה עוצמת אור תתאים לכם כדי ליצור הפקה טובה. 

אולי יעניין אותך גם סטנדים לתאורה

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»