מה כולל ציוד תאורה מקצועי

ציוד תאורה מקצועי

אם אתם רוצים לרכוש ציוד תאורה מקצועי, בין אם הצורך שלכם הוא בגלל שאתם עוסקים בהפקות ובין אם אתם יוצרי תוכן דיגיטלי כמו למשל, סרטוני יוטיוב או קורסים דיגיטליים שונים, הגעתם למקום הנכון.

כמובן שהצעד הראשון שלכם הוא להבין למה בדיוק אתם הולכים להשתמש בציוד התאורה. זה קריטי, כי יש הבדלים גדולים בין תאורה לצילום סרטון לבין תאורה של הפקות לבין תאורה של מסיבות ואולמות. אלו עולמות שונים לחלוטין. 

ולמרות זאת, יש כמה כללים בסיסיים שאתם רוצים להקפיד עליהם ולא משנה באיזה מקרה מדובר. רוצים לדעת מהם? איזה ציוד אתם צריכים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

ציוד תאורה מקצועי:

כדי לצלם סרטון כמו שצריך, התאורה צריכה להיות במקום הנכון. מה זה אומר? יותר מידי אור, יסנוור את הצופה ככה שהסרטון לא יצליח, מעט אור יקשה על הצופה. לכן, המטרה היא ליצור איזון בכל שטח הצילום ככה שהאור לא יהיה חזק מידי ולא חלש מידי, אלא נעים לעין. 

אם תציצו בסרטונים ביוטיוב תוכלו לראות שגם ערוצים גדולים סובלים מהבעיה הזו. בעל הערוץ משתמש באור אבל לא בצורה הנכונה, זה ממש מפריע לחוויית הצפייה. למזלם, לפעמים הם כל כך מרתקים שאנשים צופים בהם למרות זאת. אולם זה נקודה למחשבה.

כדי להאיר את שטח הפנים באור אחיד תצטרכו להשתמש בטבעת לד. זוהי טבעת שמניחים, יש בתוכה לדים שמאירים באופן אחיד. ישנן טבעות בהן תוכלו לכוון את סוג האור. לשנות בין אור לבן לאור צהוב לפי הצורך שלכם.

במקרים של הפקה אתם צריכים תאורה יותר מסיבית וכאן מגיעה המומחיות כדי לדעת איזה עוצמת אור תתאים לכם כדי ליצור הפקה טובה. 

אולי יעניין אותך גם סטנדים לתאורה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

רמקולים

בחירת רמקולים יכולה להיות חיונית מאוד לאיכות הסאונד ולאופן שבו תיהנו ממוסיקה, סרטים וקבצי שמע שונים. בין אם אתם זקוקים לרמקולים למחשב או למערכת הקולנוע הביתית שלכם חשוב מאוד לבחור את הרמקול בצורה נכונה ובהתאם לפרמטרים שונים שכדאי לבחון. התאמת

קרא עוד»
לימודים
משה יצחקוב

שיעורים פרטיים ברשת – האם הם תחליפים לילדים בבידוד

אחד מהדברים שהקורונה הכניסה לחיים שלנו הוא עניין הלימודים הרשת. זה נכון שגם לפני פרוץ המגיפה היה קיים המושג של לימודים מקוונים, אך הוא לא היה נפוץ כל כך כמו עכשיו. גם לאחר שפתחו מחדש את בתי הספר והלימודים חזרו

קרא עוד»
ליווי פרוייקט שיפוץ
בית וגינה
משה יצחקוב

ליווי פרויקט שיפוץ – מתי נצטרך את זה?

שיפוץ בתים הוא עניין שבשגרה. ניתן לשפץ בית קיים, לרוב ישן. בנוסף יש בתים שאנשים רוכשים אותם, הורסים ולאחר מכן משפצים. במאמר זה נכתוב על נושא ליווי פרויקט שיפוץ ומתי נצטרך את זה? מתי נצטרך שיפוץ? מידי כמה שנים אנשים

קרא עוד»