מהן הדרכים להפחתת השומן בגוף?

ישנם דרכים רבות להפחתת השומן בגוף, אם מדובר על דיאטה ופעילות גופנית מאומצת ואם מדובר על פעולות אשר אינן מערבות מאמץ, כמו למשל המסת שומן ללא ניתוח, הצרת היקפים, אימון ברטט, טיפול פרסותרפיה ועוד. במאמר זה רשמנו בפניכם אודות אותן דרכים יעילות להפחתת שומן בגוף. קריאה נעימה.

המסת שומן בגוף – ללא ניתוח

ניתן להפחית שומן בגוף על ידי הליך לא פולשני של המסת השומן בגלי רדיו או באמצעות קור. המסת שומן ללא ניתוח מתבצע  באמצעות טכנולוגיה של קור מצריך טיפול ביולוגי אחד בלבד בטכנולוגיית קריוליפוליזיס. כאן, פעולת הקירור (תשע מעלות), של המכשיר המיוחד, תפרק את תאי השומן התת עורי ובכך תדלל את השומן. הטיפול יתבצע בשכיבה במשך שעה, הוא מתאים גם לגברים וגם לנשים, לא כואב, אין תופעות לוואי והתוצאה יכולה להגיע להורדה של עד עשרים אחוזי שומן באזור הטיפול.

דרך נוספת של הפחתת השומן בגוף היא המסת שומן על ידי גלי רדיו. כאן המטרה היא לחדור לעומק הרקמות ולחמם אותם בטמפרטורה של כארבעים וחמש מעלות. טיפול זה אפקטיבי ומתאים גם לאנשים עם גוון עור כהה, הוא לא נספג במלנין ואין כאן הרס של הדרמיס. אלו הם יתרונות משמעותיים.

הצרת היקפים לא פולשנית

אם בעבר אנשים היו צריכים לעבוד קשה מאוד על מנת להפחית את השומנים ופעמים רבות כאשר לא הייתה ברירה הם פנו לסכין המנתח ועברו ניתוח שאיבת שומנים, כיום אנשים מודעים לכך שיש אפשרות ליהנות מתוצאה של הפחתת השומן בגוף, ללא ניתוח, ללא תופעות לוואי וללא סיכונים מיותרים. שיטת המסת שומן באמצעות אולטרה סאונד וטיפול בצלוליט באמצעות וואקום או LPG, יקרבו אתכם להגשמת החלום של הפחתת השומנים וחיטוב הגוף.

כמובן, שחשוב להקפיד על תזונה נכונה וחשוב לבצע אימון ברטט, ניקוז לימפתי וסילוק רעלים על מנת ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר, אך חשוב להתחיל עם המסת השומן והצרת היקפים בכדי להבחין בשינוי וליהנות מהתוצאה.

אולי גם יעניין  אתכם לבדוק על המסת צלוליט

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

אימוני ספורט לנשים בהריון

רגע הלידה הוא רגע מאוד מרגש עבור נשים. פעילות גופנית היא דרך מצוינת לסייע לך לעבור את הזמנים הקשים של הלידה. תרגילי אירובי למשל הם צורה מצוינת שבה גופך יכול להשתמש בו כדי לשפר את בריאות הלב וכלי הדם שלך,

קרא עוד»

תאורה סולרית בגינה-למה היא עדיפה

תאורה סולארית היא אופציה מבריקה לכל מי שרוצה להתקין תאורה באזורים ללא גישה לרשת חשמל, או במקומות מרוחקים בהם אספקת החשמל מהרשת אינה אמינה. אופציה זו מתאימה גם לשימוש ביתי או אפילו לשימוש מסחרי. התקנת תאורה חשמלית עלולה לגזול זמן

קרא עוד»

חדר כלות

ההתרגשות שלך בעיצומה! ממש עוד כמה שעות את עומדת להתחתן עם בחיר ליבך, ואת מרגישה שאת חייבת להיות במקום שקט שיכניס בך רוגע ושלווה. כמובן שהמלווה שלצידך היא הבנאדם הכי מתאים למשימת הרגעת המתחים, אך חשוב גם שתמצאי את המקום

קרא עוד»