מהן הדרכים להפחתת השומן בגוף?

ישנם דרכים רבות להפחתת השומן בגוף, אם מדובר על דיאטה ופעילות גופנית מאומצת ואם מדובר על פעולות אשר אינן מערבות מאמץ, כמו למשל המסת שומן ללא ניתוח, הצרת היקפים, אימון ברטט, טיפול פרסותרפיה ועוד. במאמר זה רשמנו בפניכם אודות אותן דרכים יעילות להפחתת שומן בגוף. קריאה נעימה.

המסת שומן בגוף – ללא ניתוח

ניתן להפחית שומן בגוף על ידי הליך לא פולשני של המסת השומן בגלי רדיו או באמצעות קור. המסת שומן ללא ניתוח מתבצע  באמצעות טכנולוגיה של קור מצריך טיפול ביולוגי אחד בלבד בטכנולוגיית קריוליפוליזיס. כאן, פעולת הקירור (תשע מעלות), של המכשיר המיוחד, תפרק את תאי השומן התת עורי ובכך תדלל את השומן. הטיפול יתבצע בשכיבה במשך שעה, הוא מתאים גם לגברים וגם לנשים, לא כואב, אין תופעות לוואי והתוצאה יכולה להגיע להורדה של עד עשרים אחוזי שומן באזור הטיפול.

דרך נוספת של הפחתת השומן בגוף היא המסת שומן על ידי גלי רדיו. כאן המטרה היא לחדור לעומק הרקמות ולחמם אותם בטמפרטורה של כארבעים וחמש מעלות. טיפול זה אפקטיבי ומתאים גם לאנשים עם גוון עור כהה, הוא לא נספג במלנין ואין כאן הרס של הדרמיס. אלו הם יתרונות משמעותיים.

הצרת היקפים לא פולשנית

אם בעבר אנשים היו צריכים לעבוד קשה מאוד על מנת להפחית את השומנים ופעמים רבות כאשר לא הייתה ברירה הם פנו לסכין המנתח ועברו ניתוח שאיבת שומנים, כיום אנשים מודעים לכך שיש אפשרות ליהנות מתוצאה של הפחתת השומן בגוף, ללא ניתוח, ללא תופעות לוואי וללא סיכונים מיותרים. שיטת המסת שומן באמצעות אולטרה סאונד וטיפול בצלוליט באמצעות וואקום או LPG, יקרבו אתכם להגשמת החלום של הפחתת השומנים וחיטוב הגוף.

כמובן, שחשוב להקפיד על תזונה נכונה וחשוב לבצע אימון ברטט, ניקוז לימפתי וסילוק רעלים על מנת ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר, אך חשוב להתחיל עם המסת השומן והצרת היקפים בכדי להבחין בשינוי וליהנות מהתוצאה.

אולי גם יעניין  אתכם לבדוק על המסת צלוליט

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על החשיבות של מסנן לבריכה ביתית

בכל בריכה חשוב שיהיה מסנן שיטהר את המים. אם אין מסנן לבריכה, המים עלולים להזדהם מה שחלילה יוביל לפגיעה ברוחצים. אז ברור שאם בניתם לכם בריכה או שאתם אחראים על בריכה גדולה אחרת במקום כלשהו, אתם חייבים לדאוג לכך שיהיה

קרא עוד»

מתי משלמים היטל השבחה?

היטל השבחה משמעותו סוג של מיסוי, שמגלם בתוכו עלייה בשוויו של נכס שברשותכם. בשורות הבאות נסביר יותר על המשמעות הנרחבת וכמובן מתי נדרשים לשלם את ההיטל הזה.  למי צריכים לשלם את ההיטל  השבחה של הנכס יכולה להיווצר מצעדים שונים, שנעשים

קרא עוד»

צימרים בצפון

מתכננים לצאת לחופשה מפנקת בארץ? אם עד עכשיו התרגלתם לסגור חופשה בבתי מלון באזורים שונים בארץ, כדאי שתחשפו לחוויית חופשה אחרת ומפנקת באמצעות צימרים יוקרתיים בצפון. נכון שבצימר לא תמצאו חדר אוכל עם בופה מטורף, אבל תוכלו ליהנות מפרטיות מלאה

קרא עוד»