לפי מה קובעים מחירי מזרנים? מהו מחיר הוגן?

מזרנים הם מוצר שימושי ברמה יומיומית, בכל לילה אנחנו פונים לישון ומניחים את ראשנו על הכרית, וכל הגוף שלנו מחפש את המנוחה ואת המרגוע לקראת שנת לילה איכותית. יש גורמים שונים שמשפיעים על איכות השינה שלנו. ותמיד נחפוץ לשפר את איכות השינה ולהוביל לכך שנשאב ממנה כוחות ואנרגיות חיוביות לכל היום כולו. היות שכך מתפתחת תעשיית המזרנים והיא מחפשת אחר שדרוגים ושיפורים מסוגים שונים. אשר כל אלו נועדו לאפשר למשתמשים שינה איכותית בתנוחה הנוחה ביותר. 

אז כמה זה עולה לי?

היות ומזרן אורתופדי ואיכותי הוא מוצר מושקע ומורכב, גם המחיר שלו יהיה בהתאם (לצפייה במחירון מעודכן – לחצו כאן). שכן תהליכי המחקר והייצור, בחירת חומרי הגלם ושלבי הייצור השונים כרוכים בהוצאות רבות ועלויות לא מעטות. כל אלו מגולמות במחיר הסופי שהלקוח ישלם בגין המוצר. אך ברכישת מזרן יותר מאשר מוצרים אחרים חשוב לזכור כי לא המחיר הוא זה שיקבע איזה מזרן נרכוש. כי הלא מה שחשוב לנו יותר מכל הוא שהמזרן יעשה את העבודה שלו בנאמנות מקסימלית. כלומר, יאפשר לנו לישון בנוחות רבה ולספק לנו ימים אנרגטיים עם המון כוחות.

מהו מחיר הוגן?

היות ויש מגוון כה עצום של מזרנים, גם קשת המחירים רחבה מאוד. וזה אומר שאי אפשר לתת המלצה באשר למחיר הוגן. כי תלוי הדבר בסוג המזרן, ברמת האיכות שלו וכן במקצועיות של היצרן שעומד מאחוריו. ונתונים אלו מעלים את המסקנה כי קשה לקבוע מהו מחיר הוגן למזרן. כי אי אפשר להשוות בין מוצרים וקשה לרדת לפרטים הקטנים אשר הם אלו שמרכיבים את המחיר של המוצר. אם כי גם בתחום המזרנים חשוב להתייחס לכך שיש רשתות או יצרנים הוגנים אשר רואים לנגד עיניהם את הלקוחות ואת היכולות שלהם, לעומת יצרנים אחרים שרואים אך ורק את הרווחים הכספיים שלהם. בבואנו לרכוש מזרן יהיה עלינו לוודא כי בחרנו לרכוש מוצר איכותי וטוב אשר המחיר שלו הגיוני ומתאים לרמת האיכות של המוצר. וזאת כדי שלא נתפתה לשלם מחיר מופרז.

לפרטים נוספים והצעות מחיר בקרו באתר : https://mizran.co.il

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»