מה זה תיקי אלבד?

תיקי אלבד נראים בכל מקום כמעט הודות לעובדה שקל לייצר אותם ויש להם תכונות מעולות שהופכות אותם למבוקשים מאוד גם כפריט שימושי וגם כפריט אופנתי. למעשה, הם כמעט הצהרה חברתית אקולוגית ואפילו צרכנית. ככל שמשתמשים בהם יותר במקום שקיות ניילון מוכיחים שאכפת לאנשים מהחברה ומהסביבה ולכן יש הרבה יותר סיכוי שלתיקי אלבד של החברה שלכם עם לוגו וסלוגן יעיל יהיה ביקוש, כמו גם תפוצה נרחבת יותר של מסרי החברה שלכם. זה כדאי בכל מקרה גם בגלל התכונות והמחיר הנוח שלהם.

מהו אלבד?

אלבד הוא חומר סינתטי שמייצרים למוצר שנראה כמו בד אבל אינו ארוג אלא דחוס סיבים. בכך הוא הופך חזק ועמיד יותר מבד וגם רב שימושי. אפשר לגזור ולתפור ולייצר ממנו אין ספור מוצרים שנראים כמו תיקים ואחרים, כך שהם חזקים ועמידים לשנים רבות אבל מבלי להתבלות ומבלי להישחק. החומר עצמו כל כך חזק שאפשר להדפיס עליו לוגו או כל דבר אחר ובכך הוא גם משמר את הצבע ואינו דוהה. זה הופך אותו למוצר שיווקי פרסומי שמחזיק מעמד שנים והמסר שלכם נשאר עם הלקוחות והצרכנים שמקבלים את התיק ומפרסם אתכם גם שנים אחרי שהענקתם אותו.

מה חשוב לדעת על תיקי אלבד?

התיקים האלה מצוינים לכל מטרה, בין אם להענקת שי לעובדים שלכם או ללקוחות, חלוקה בכנסים ובימי עיון ובתצוגות. התיקים האלה פופולריים מאוד בצורות ובדגמים שונים והם נישאים בגאווה גם למטרת קניות וטיולים ולכן כדאי להשקיע בעיצוב שלהם ובהדפסת מסר מעניין כדי שתוכלו להנציח את עצמכם כחברה עם ערכים ועם מסר שיווקי מעניין. חשוב לדעת שאפשר לנקות אותו למרות שהוא אינו סופג הרבה לכלוך בדרך כלל, הוא חזק וניתן לעיצוב בכל צורה, הוא חזק וזול ונראה תמיד רלוונטי לכל מטרה. 

למידע נוסף על מתנות ומוצרי פרסום היכנסו  ללינק>>

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»